Šī garšviela - tauku slepkava: 1 tējkarote dienā sadedzina līdz 15 kg 3 mēnešos!

Advertisement
Advertisement

Jau ir pierādīts, ka badošanās nav tas labākais veids cīņā ar liekajiem kilogramiem. Protams, vienmēr gribas sasniegt pamanāmus rezultātus pēc iespējas ātrāk! Ir daudz dažādu veidu, kas spēj paātrināt tauku sadedzināšanu organismā.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Interesantu pētījumu veica Teheranas medicīnas zinātnes universitātē. Zinātnieki sapulcēja 2 grupas, no kurām katra sastāvēja no 44 sievietēm ar lieko svaru. Trīs mēnešu garumā abas grupas barojās pēc vienādas shēmas (1200 kalorijas diennaktī), tikai vienai grupai pievienoja vēl 1 tējkaroti ķimenes dienā. Garšvielu sajauca ar jogurtu vai pievienoja salātiem. Rezultāts bija pārsteidzošs: sievietes no 1. grupas zaudēja vidēji 14% tauku masas vairāk kā, sievietes no otras grupas.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017