Sieviete izdomāja, ko darīt ar kāzu kleitu, kad draugs viņu pameta

Advertisement
Advertisement

Līgavainis Šelbijs Svinks (Shelby Swink) praktiski pameta viņu pie altāra, atceļot kāzas pāris dienas pirms. Tas bija viņai kā sitiens zem jostas vetas, jo viņa bija iztērējusi 3 gadus savas dzīves priekš viņa. Līgava ilgi nebēdājās un atrada perfektu veidu, ko darīt ar jau nevajadzīgu kāzu kleitu.

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Pēc tā kad līgavu pameta līgavainis, viņai nācās apzvanīt visus savus draugus, radiniekus, lai atceltu visu.
Viņa atradās ļoti briesmīgā situācijā, kura salauztu morāli daudzus. Viņas draugi un radi pat nezināja, kā viņai palīdzēt.
Ar kāzu fotogrāfa palīdzību, viņa izdomāja ideālu veidu kā nosvinēt savas nebijušās kāzas un veidu kā tikt galā ar nevajadzīgo kāzu kleitu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017