Sieviete iztērēja simtiem tūkstošu, lai kļūtu līdzīgāka savai karikatūrai

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Britu grāfistes Vest-Jorkšīras iedzīvotāja iztērēja 130 tūkstošu mārciņu (180 tūkstoši dolāru) plastiskajās operācijās, lai sasniegtu līdzību ar viņas personīgo karikatūru, ziņo The Metro.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Batele pastāstīja, ka uzreiz ieraudzīja karikatūrā savu ideālu un pat apskauda portreta skaistumu.
Foto: wp.com
- `Es beidzot sapratu, kā vēlos izskatīties. Mākslinieks ieraudzīja mani potenciāli - tādu, par kādu es varētu kļūt, ja pacenstos`, - paskaidroja brite.
Foto: wp.com
Nākamo gadu laikā Batele uztaisīja kaudzi plastisko operāciju. Tāpat arī sieviete regulāri pildīja dažādas kosmētiskās procedūras, lai viņas āda vienmēr būtu brūna, viņai par to nākas atdot 200 mārciņas (277 dolāru) mēnesī.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017