Šīs Zodiaka zīmes, nekad nevarēs būt kopā!

Advertisement
Advertisement

Pretējo parādību metodes 

 

Eksistē trīs metodes, pēc kurām var noteikt nesaderīgākās zīmes: 

 

1. Ja skatās uz Zodiakālo apli, tad nesaderīgākās zīmes ir tās, starp kurām atrodas divas Zodiaka zīmes. Piemēram, Dvīņiem kategoriski neder Jaunava, bet Vērsis nav saderīgs ar Ūdensvīru. 

 

2. Otrā metode dala zvaigznājus grupās. Vienā ietilpst zemes un gaisa stihijas zīmes. Viņi iemeso saprātu. Otra grupa ietver uguns un ūdens stihiju, iemieso emocijas. Zodiaka zīmes no dažādām grupām nav saderīgas. Svari - ir pilnīgi pretējs Strēlniekam, bet Vēzim neder Mežāzis. 

 

3. Metode liecina, ka absolūti visas dažādās zīmes kaimiņo. Tā, Skorpions nesadzīvo ar Strēlnieku, bet Zivis ar Ūdensvīru. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Pretējās zīmes

Eksistē seši Zodiakālie pāri, kuri, kā uzskata astrologi, ir nesaderīgāki starp visiem. Starp tādām zīmēm saikne nav iespējama dažādu temperamentu, kopīgu interešu neesamības un dzīves skatienu nesakritības dēļ. Attiecību psiholoģija starp vīrieti un sievieti daudzās lietās apstiprina šo faktu.
Pirmais pāris: Svari un Vēzis

Jūtīgais Vēzis un viņa tiekšanās pēc mierīgas dzīves var būt traumēti komunikablo Svaru dēļ, kuri nav patstāvīgi un dievina skaļas kompānijas. Gaisa zīme tiecās pretī rīcībām, kuras iziet no normas, to nekad Vēži nespēs saprast, jo viņi dievina stabilitāti.

Vēzim trūks Svaru uzmanība, bet viņam neizdosies šo gaisa stihiju sev pakļaut. Gaisa un ūdens stihija nespēj iespaidot viens otru, bet ja viņu jūtas būs tik stipras, ka nespēs iedomāties dzīvi bez otra, tad iemācieties piekāpties savai otrajai pusītei.
Foto: astro7.ru
Otrais pāris: Ūdensvīrs un Zivis

Viņi nekad neatradīs kopīgu valodu. Zivis ir egoisti un nepārdzīvos Ūdensvīra uzmanības trūkumu. Dzīvespriecīgie un pozitīvie Ūdensvīri ir vētraini un nepastāvīgi, tajā laikā arī ļoti greizsirdīgi, tas aizkar Zivis.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017