Šīs lietas zina tikai tie cilvēki, kuri cieš no personības traucējumiem

Advertisement
Foto: econet.ru
Advertisement

Personības traucējumi (PT) tika man konstatēti 20 gadu vecumā, stāsta Beta Allansa, frīlanceru filmu koloriste no Londonas. 

 

Kaut arī es sāku izjust grūtības jau daudz agrāk, agrā pusaudžu vecumā. PT var sajaukt ar daudzām citām lietām. 

 

Pusaudžu metānu, pirmsmenstruālo saspringumu ( paldies jums seksisma ārsti ), trauksmi, depresiju vai pat bipolāriem traucējumiem. 

 

Tas notiek tāpēc, ka PT izsauc ekstremālas garastāvokļa maiņas, kurus var raksturot citiem traucējumiem, bet tie ir ļoti unikāli. 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Ļaujiet man paskaidrot.

Ciešot no personības traucējumiem, jūs lielākoties jūtaties tā, it kā jums būtu norauta `emocionālā` āda, tāpēc katrs komentārs vai notikums nonāk uz jūsu nerviem un jūs jūtaties 100 reizes intensīvāks.

Man bieži teica, ka es asi reaģēju, esmu ļoti jūtīga, haotiska un man līdzās ir grūti uzturēties.

Tas ir saistīts ar to, ka kaut kas, jums var likties nenozīmīgs, bet es to varu izjust, kā absolūtu pasaules galu.
Foto: econet.ru
Iesniedzot iesniegumu uz darbu jums atsaka? Tas ir brīnišķīgi, šis darbs visticamāk nav priekš jums.

Es to izjūtu, kā lielāko atteikumu pasaulē un es jūtos it kā es būtu nepietiekami laba priekš kaut kā.

Lūk no kurienes parādās neparedzamas garastāvokļa maiņas. Iemesls, pēc kura cilvēki, kuriem nav šī traucējuma, uzskata cilvēkus ar PT neparedzamus, sastāv tajā, ka viņi neizjūt šīs sajūtas, vienās un tajās pašās situācijās.

Ja jūs zinātu, kad jūs nejauši pieviļat mani, aizmirstat pateikt, ka nespējāt kaut ko izdarīt, tas tiek uztverts tā, it kā jūs man ienīstu un nevēlētos vairāk redzēt.
PT gadījumā nepatīkama lieta, par kuru es saku katram, ir tas, ka man ir racionālā smadzeņu daļa, kura saprot, ka tā bija kļūda un mēs vēl joprojām esam draugi, bet neracionālā puse, kura cieš tieši tagad, jūt, ka jūs ienīstat mani un tā ir pastāvīga cīņa mēģinājumā likt abām pusēm runāt ar otru.

Bet neskatoties uz to, ka jums tas var likties par pilnīgām šausmām, PT dzīvē ir ar dažas pozitīvas lietas.

Iemācoties tik spēcīgi kontrolēt savas emocijas, es sāku saprast, ko jūt citi. Tas nozīmē, ka es, visticamāk pamanīšu jūsu traucējumus daudz agrāk, nekā jūs to spēsiet saprast un es būšu blakus jums, lai par to parunātu un apskautu jūsu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!
0 0 15:46 20.04D
Partneri ??? Tev māca nebūt stūlbai kazai un neskriet cilvēkam pakaļ , kurš no tevīm prasa nez ko , un nez vai kaut kas būs nākotnē.
0 0 17:26 18.04es
Leģionāru sl.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017