Skatieties patiesībai acīs - jūs viņu neinteresējat!

Advertisement
Advertisement

Aiz jebkura attaisnojuma slēpjas vienkārša patiesība, kuru jums nāksies atzīt...

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņš neatnāca, nepazvanīja, neuzrakstīja? Sievietes tūlīt pat izdomā simtiem attaisnojumu, lai paskaidrotu vīrieša vienaldzību pret sevi. Patiesībā viss ir daudz prozaiskāk. Aiz jebkura attaisnojuma slēpjas viena vienkārša patiesība, kuru jums nāksies atzīt - jūs vienkārši viņu neieinteresējāt.

Viņš nevēlas sagraut mūsu draudzību un tādēļ nepiedāvā aiziet uz randiņu.

Tās ir pilnīgas muļķības. Ja mūs, vīriešus, patiešām interesē meitene, mēs nekad neapstājamies uz ”draudzību”. Vienīgais, no kā baidās vīrietis, tas ir atzīt, ka jūs viņu neinteresējat kā sieviete. Piedodiet, dāmas, par rupjību, bet tā tas ir.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017