Skatieties patiesībai acīs - jūs viņu neinteresējat!

Advertisement
Advertisement

Aiz jebkura attaisnojuma slēpjas vienkārša patiesība, kuru jums nāksies atzīt...

Raksta turpinājums - lapa #1
Viņš neatnāca, nepazvanīja, neuzrakstīja? Sievietes tūlīt pat izdomā simtiem attaisnojumu, lai paskaidrotu vīrieša vienaldzību pret sevi. Patiesībā viss ir daudz prozaiskāk. Aiz jebkura attaisnojuma slēpjas viena vienkārša patiesība, kuru jums nāksies atzīt - jūs vienkārši viņu neieinteresējāt.

Viņš nevēlas sagraut mūsu draudzību un tādēļ nepiedāvā aiziet uz randiņu.

Tās ir pilnīgas muļķības. Ja mūs, vīriešus, patiešām interesē meitene, mēs nekad neapstājamies uz ”draudzību”. Vienīgais, no kā baidās vīrietis, tas ir atzīt, ka jūs viņu neinteresējat kā sieviete. Piedodiet, dāmas, par rupjību, bet tā tas ir.
Viņš baidās mani uzaicināt uz randiņu.

Lai vīrietis, saprastu, ka jūs esat labvēlīgi noskaņota, pietiek vienkārši viņam uzsmaidīt. Maksimums - piemiegt ar aci. Tas ir pilnīgi pietiekoši pat pašam bailīgākajam vīrietim. Ja arī pēc tā viņš jūs neaicina uz randiņu, tātad vai nu viņam jau ir ar kādu attiecības, vai nu viņam par jums nav intereses.

Viņš nezvana, jo ir aizņemts.

Noticiet, ja jūs esat iepatikusies, tad nekāda aizņemtība netraucēs mums pazvanīt, atnākt, uzzināt jūsu numuru, atrast, kur jūs dzīvojat utt. Ja tas nenotiek, tātad viņš nav nemaz tik ļoti ieinteresēts.

Viņš tikko ir izšķīries ar meiteni un sāpīgi pārdzīvo šo šķiršanos.

Ja tas patiešām ir tā, padomājiet, vai esat gatava ilgus mēnešus, vai pat gadus kļūt par ”sievieti - aizvietotāju”. Tā ir ļoti nepateicīga loma, es jums teikšu. Viņš jūs apskauj, bet domā par citu. Bet šie tukšie skatieni tālumā, nopūtas un tml. Ja ar jums viņš nav aizmirsis par savu mīļoto pāris dienu garumā, nez vai tas vispār notiks.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:39bertina
Jums nepieciešams finansejums, lai jusu majas, jusu bizness, auto iegadi, lai iegadatos motociklu, lai izveidotu savu biznesu, lai jusu personigas vajadzibas vairs šaubas. Mes sniedzam personas kreditu ar procentu likmi 3% neatkarigi no summas. Jus velaties rakstit, lai jusu personas aizdevumiem, ka es esmu jusu riciba 24h / 24. Vairak informacijas: servicepeakgroup@hotmail.com
Paldies
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017