Stipra sieviete labāk paliks viena, nekā tērēs laiku uz ko pagadās!

Advertisement
Advertisement

Attiecības starp vīrieti un sievieti - tā ir spēle, bet ne tika jautra, kā pin-pongs vai šautriņmešana. Tas vairāk līdzinās `Monopolam`, kur katrs veido savu stratēģiju sava labuma pēc. Patiesībā neviens nevēlas spēlēt spēles, bet ja mēs vēlamies izveidot attiecības, tad mums nāksies to darīt. Tad galvenajai stratēģijai vajadzētu būt tai, ko mēs minēsim tālāk. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Kaut arī tas ir acīmredzams, bet problēma ir tajā, ka lielākā daļa vientuļu puišu pēc principa ir mudaki.

Lūk kāpēc lielāko daļu piektdienas vakaru es pavadu ar picu un seriālu, nevis ar kārtējo puisi no sociālajiem tīkliem, lai tikai vakara beigās uzzinātu, ka viņš nekur nestrādā un dzīvo pie vecākiem.
Tāpēc jā, es labāk pavadīšu laiku pati ar sevi, nekā ar kādu puisi, kuram nekas neinteresē, izņemot manu gultu. Skan ciniski, es zinu, bet man patīk ticēt tam, ka esmu gudra.

Es pavadīju ļoti daudz piektdienas vakaru skrienot pēc puišiem, kuri man agrāk likās svarīgi, bet kuru vārdus jau esmu aizmirsusi. Viņi visi izrādījās lūzeri, dažreiz pat pilnīgi muļķi.
Es mazliet ienīstu viņus visus par mana laika tērēšanu, bet patiesi ceru, ka viņi kādreiz pārvērtīsies no neglītajiem pīlēniem par gulbjiem, kuriem nevajadzēs gaidīt 10 dienas, lai atbildētu uz īsziņu.

Tad tādi īsi romāni likās jautri, bet tagad viņi visi ir paredzami un vairāk nav interesanti.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017