Stipru un veiksmīgu sieviešu ikdienas 12 ieradumi

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Foto: adme.ru
4. Viņas netērē laiku greizsirdībai

Stipras sievietes koncentrējās uz sevis. Viņas nav egoistiskas, netērē laiku uz pārdzīvošanām, ko dara citi cilvēki. Viņas nav greizsirdīgas, kad kolēģi pārspēj viņas, viņas nepārdzīvo, kad draugi komunicē ar citiem cilvēkiem. Stipras sievietes prot patiesi priecāties par citu veiksmi.
5. Viņas glabā sevi kam labākam, lai arī cik laika tam būtu nepieciešams.

Stipras sievietes nepiekrīt, kam mazākam - darbā, draudzībā, mīlestībā. Viņas zina savu cenu un pats galvenais, ka viņas zina, kā vērtas viņas ir. Tāpēc nepiekrīt tam, kas nav vajadzīgs viņas dzīvē.
Foto: wp.com
6. Viņas zina draudzības svarīgumu

Stiprām sievietēm nav simtiem draugu, tāpēc, ka viņas kārtīgi tos izvēlās. Viņas zina, kādu iespaidu izrāda tuvākie draugi viņu dzīvei, tāpēc draudzējas tikai ar pašpārliecinātiem un patiesiem draugiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
1 5 12:36 16.10.2017***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017