Stipru un veiksmīgu sieviešu ikdienas 12 ieradumi

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #3
7. Viņas nav vienkārši nobiedēt

Stipras sievietes ir pašpārliecinātas. Viņas tic, ka spēs izdarīt visu, ko vien gribēs. Stipras sievietes zina savus spēkus un neļaus nevienam teikt, ka viņas uz kaut ko nav spējīgas.
Foto: womee.ru
8. Viņas necieš necieņu

Stipras sievietes prot par sevi pastāvēt. Viņas neļaus citiem mīdīt viņas vai teikt, par viņā negatīvi. Stipras sievietes nekad nepazemo citas sievietes, tāpēc necieš necieņu arī pret sevi.
9. Viņas satiekas tikai ar pienācīgiem vīriešiem

Stiprām sievietēm patīk attiecības. Viņas neuzskata sevi par pārāk labām priekš vīrieša. Ja stipra sieviete iet uz randiņu, tas ir tāpēc, ka viņai interesē šis cilvēks, nevis tāpēc, ka viņai ir garlaicīgi un viņa vēlas ieturēt bezmaksas vakariņas. Viņai savs laiks ir vērtīgs un viņa to neizniekos.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11.2017buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
1 6 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017