TOP 3 pašas laimīgākās Zodiaka zīmes

Advertisement
Foto: la.lv
Advertisement

Ir zināms, ka Zodiakālā zīme, kurā ir piedzimis cilvēks, izrāda lielu iespaidu uz viņa raksturu un likteni. Piešķirot cilvēkam tās vai citas īpašības, zīme var dāvāt laimi, jeb tieši otrādi padarīt savu īpašnieki par dziļi nelaimīgu. 

 

Veicot kaudzi statistisko pētījumu zinātnieki ir izdalījuši trīs Zodiaka zīmes, kuras nes saviem nēsātājiem laimi un harmoniju. 

 

Raksta turpinājums
Foto: la.lv
ŪDENSVĪRS

Šī zīme šajā sarakstā ir nokļuvusi speciāli. Lieta tāda, ka cilvēki, kuri ir dzimuši Ūdensvīra zīmē bezrūpīgi attiecās pret dzīvi, nepārdzīvo par problēmām un pastāvīgi tiecās pēc baudas. Šīs personības nav piesietas vienā vietā, viņiem ir daudz draugu, tāpēc viņu sirds - asinsrites un nervu sistēmas ir daudz spēcīgākas, nekā jebkurai citai Zodiaka zīmei.

Ir zināms, ka Ūdensvīri ir arī attīstīti un ļoti komunikabli, tāpēc viņi nekad nepaliek vieni. Tas padara Ūdensvīra personības par vieniem no pašiem laimīgākajiem cilvēkiem.
Foto: delphi.lv
LAUVA

Neviens nebūs pārsteigts, ieraugot Lauvu šajā laimīgāko cilvēku sarakstā. Šīm personībām iznāk burtiski viss ko viņi dara. Viņi ir pašpārliecināti, pašpietiekami un pateicīgi.

Lauva ir īsts estēts un gardēdis, viņš dievina visu izsmalcināto, dārgo un kvalitatīvo, tāpēc tiecās dzīvē iegūt visu labāko.
DVĪŅI

Dvīņi ieņem pirmo vietu starp laimīgākajām Zodiaka zīmēm. Lieta tāda, ka šie cilvēki ir izsmalcināti, mīl dzīvi, viņi ir komunikabli. Dzimstot Dvīņu zīmē, personības manto galveno īpašību, kuras nav citiem - viņas ir absolūti brīvas.

Dvīņi - tie cilvēki kuri savā dzīvē ir izmēģinājuši burtiski visu un izvēlējušies to, kas nes viņiem patiesu prieku. Pēc statistikas datiem, vairāk kā 90% Dvīņu uzskata sevi par laimīgiem cilvēkiem un ir gatavi dāvāt savu laimi citiem cilvēkiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017