Tas, cikos jūs parasti pamostaties var pastāstīt daudz par jūsu raksturu

Advertisement
Advertisement

Miegs daudz ko nosaka mūsu dzīvē un it īpaši ieradumi, kas ir saistīti ar miegu. Tas, cikos jūs ejat gulēt, kā guļat un cikos es pieraduši celties, arī raksturo jūs no noteiktas puses.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
4 no rīta un agrāk
Visdrīzāk, jūsu dzīve ir pilna ar stresu, jūs ienīstat savu darbu, bet nevarat neko ar to padarīt, tāpēc, ka vajag pelnīt, lai izdzīvotu. Jūs nevarat ciest savu priekšnieku un ar nepacietību gaidiet to dienu, kad jums nevajadzēs tik agri celties uz jūsu smago darbu.

5 no rīta
Jūs esat pārņemti ar punktualitāti un baidāties nokavēt, pat ja arī tas visu grafiku padarīs par traku. Gandrīz katra jūsu diena turas no kafijas, jūs neatceraties kad pēdējo reizi jums bija viegli piecelties un nodzīvot dienu.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017