Tikai vīrieši atgriežas, sievietes aiziet pa visam...

Advertisement
Foto: vk.me
Advertisement

Viņa apbūra mani ar savu patieso naivumu. Vēloties satikties, nekad tieši neteica, bet izdomāja naivas viltības, piemēram - paskatīties uz viņas jauno blūzīti, somiņu vai viņas jaunajām fotogrāfijām...

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: stihi.ru
Tādas sievietes stipri izlaiž vīriešus. Tu jau zini, jūti, ka viņa ir tava un nekur no tevis nebēgs, bet šķirties ar viņu negribi. Pie viņas vienmēr var atgriezties. Viņa tevi mīl. Tāpēc sapratīs un piedos.

Tu ar viņu vienmēr esi skaidrā. Tāpēc, ka viņai galvenā īpašība - uzticība vīrietim, ar kuru viņa satiekas. Viņa neprot uzvesties citādi.

Uzticība tāpat, kā draudzību, nevar nopirkt. Tavs draugs nav muļķis, tieši tāpēc viņš ir tavs draugs. Grūtos brīžos viņš vienmēr būs blakus un palīdzēs. Tas ir galvenais. Kad viss ir labi un jūs atkal satiekaties, tad muļķošanās palielinās divas reizes. Tāpēc, ar draugiem tu izmanto vēl citas meitenes - neaizstājamus piedzērušās kompānijas atribūtus.
Foto: vk.me
Viņai protams, bieži sūdzējies par aizņemtību darbā, par to, ka nav laika. Bet viņa teicēja - kāpēc gan ne. Pēc tam es noguru melot un pateicu, ka mums ir jāšķiras. Viņai bija grūti, bet viņa saņēmās un pateica:

- Labi, ja vien tu to uzskati par vajadzīgu.

- Tu neapvainojies uz manis?

- Nē, ar tevi man ir saistītas tikai labas atmiņas.
Viņa nekad nerakstīja atklātas un nevajadzīgas īsziņas. Piezvanīja man pēc pāris mēnešiem tikai reizi. Lai naivi noskaidrotu, vai neesmu iekļuvusi kādā avārijā, pa kuru bieži braucu. Pats dzirdēju par to avāriju pirmo reizi.

- Nē, viss ir normāli.

Pēc tam pilsētā bija stipra vētra, krita koki. Man sagribējās viņu dzirdēt.

- Sveika. Es gaidīju, ka tu pati piezvanīsi, lai noskaidrotu, ka uz mani nav uzkritis kāds koks. Es nesagaidīju, tāpēc piezvanīju pats.

Viņa ilgi par to smējās. Viņa joprojām bija mana.

Es turpināju `vazāties`, bet tas arī agri vai vēlu apnīk. Es nolēmu atgriezties un kādu vakaru piezvanīju viņai. Likās, ka nelaikā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 21:58 12.01Ss
Tiešām...tiešām mūsdienās ir nepieciešami šādi paskaidrojumi, cilveki jau tik tālu degradējušies , ka paši nav spējīgi saprast kad pretējais dzimums nav vienaldzīgs! Drīz būs arī instrukcija kā dabiskāas vajadzības nokārtot?!Žēl cilvēkus kuriem pašiem.nav savu sajūtu un smadzeņu.
0 1 16:36 12.01LA
Labaak,lai viss skaisti beidzas,nevis dziivot turpmaak atmi'naas, cik bija for'si,utt... un,ja patie'saam to cilveeku paiistam miileeji,tad 'lauj vi'nam iet un buut laimiigam,nevis ar pagaatnes atmi'naam bojaat otra cilveeka naakotni !!!
0 0 17:41 07.01uii
cikos tad dzimst muļķi un sliņķi?!!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017