Tikai vīrieši atgriežas, sievietes aiziet pa visam...

Advertisement
Foto: vk.me
Advertisement

Viņa apbūra mani ar savu patieso naivumu. Vēloties satikties, nekad tieši neteica, bet izdomāja naivas viltības, piemēram - paskatīties uz viņas jauno blūzīti, somiņu vai viņas jaunajām fotogrāfijām...

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: stihi.ru
Tādas sievietes stipri izlaiž vīriešus. Tu jau zini, jūti, ka viņa ir tava un nekur no tevis nebēgs, bet šķirties ar viņu negribi. Pie viņas vienmēr var atgriezties. Viņa tevi mīl. Tāpēc sapratīs un piedos.

Tu ar viņu vienmēr esi skaidrā. Tāpēc, ka viņai galvenā īpašība - uzticība vīrietim, ar kuru viņa satiekas. Viņa neprot uzvesties citādi.

Uzticība tāpat, kā draudzību, nevar nopirkt. Tavs draugs nav muļķis, tieši tāpēc viņš ir tavs draugs. Grūtos brīžos viņš vienmēr būs blakus un palīdzēs. Tas ir galvenais. Kad viss ir labi un jūs atkal satiekaties, tad muļķošanās palielinās divas reizes. Tāpēc, ar draugiem tu izmanto vēl citas meitenes - neaizstājamus piedzērušās kompānijas atribūtus.
Foto: vk.me
Viņai protams, bieži sūdzējies par aizņemtību darbā, par to, ka nav laika. Bet viņa teicēja - kāpēc gan ne. Pēc tam es noguru melot un pateicu, ka mums ir jāšķiras. Viņai bija grūti, bet viņa saņēmās un pateica:

- Labi, ja vien tu to uzskati par vajadzīgu.

- Tu neapvainojies uz manis?

- Nē, ar tevi man ir saistītas tikai labas atmiņas.
Viņa nekad nerakstīja atklātas un nevajadzīgas īsziņas. Piezvanīja man pēc pāris mēnešiem tikai reizi. Lai naivi noskaidrotu, vai neesmu iekļuvusi kādā avārijā, pa kuru bieži braucu. Pats dzirdēju par to avāriju pirmo reizi.

- Nē, viss ir normāli.

Pēc tam pilsētā bija stipra vētra, krita koki. Man sagribējās viņu dzirdēt.

- Sveika. Es gaidīju, ka tu pati piezvanīsi, lai noskaidrotu, ka uz mani nav uzkritis kāds koks. Es nesagaidīju, tāpēc piezvanīju pats.

Viņa ilgi par to smējās. Viņa joprojām bija mana.

Es turpināju `vazāties`, bet tas arī agri vai vēlu apnīk. Es nolēmu atgriezties un kādu vakaru piezvanīju viņai. Likās, ka nelaikā.
Foto: open.az
Jūs kādreiz esat bijuši gultā ar meiteni, lai viņai tajā laikā zvanītu kāds cits? Bet viņa guļot blakus tev, teiktu, ka šodien viņa arī ir aizņemta un atrodas draudzenes dzimšanas dienā. Pēc tam žēlotos tev, kā viņai ir apnikuši tie uzbāzīgie vīrieši no viņas darba. Ideāla situācija, vai ne? Tad tu turpini viņu glāstīt. Tu jūties, kā uzvarētājs. Kas tad tev, lai zvana mudaki. Viņa tāpat būs tava...
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 20:13 19.05Viktors
Welos atrast otru pusiti
0 0 19:06 29.04Taa sanaaca
Jaa,cukura daudzums nav uzrakstiits.
1 0 15:48 20.04Lāsma
Darbs? tas ko tu tur raksti ir sviests . Ej uz mājām strāda , un pasaki savam darba kolēģim , ka tu vēlies strādāt ar jūsu attiecībām , apskatīsies ko viņš tev pateiks , nu es viņa vieta tevi nahuj pasūtītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017