Tipiskas sieviešu kļūdas attiecību sākumā

Advertisement
Advertisement

Veiksmīgu attiecību nosacījums — pareizs sākums. Bieži attiecību sākumā mēs pieļaujam kļūdas, ko vēlāk žēl, bet, diemžēl, pirmo iespaidu var atstāt tikai vienu reizi, un izlabot kaut ko izlabot ir daudz sarežģītāk, nekā sākotnēji veidojot attiecības.

Avots
Foto - tumblr.com 

Raksta turpinājums - lapa #1
Protams, mēs cenšamies parādīt sevi no labākās puses, lai ieinteresētu partneri un spētu noturēt viņa uzmanību. Taču reizēm meitenes pārspīlē, kas noved jauniešus pie vilšanās. Taču mēs visi esam cilvēki, un nav iespējams visu mūžu noturēt latiņu tikpat augstā līmenī, kurā mēs atrodamies, kad esam pie apvāršņa ieraudzījuši jaunus cilvēkus.
Pirmais, kam gribētos pievērst uzmanību. Šis ieteikums bieži iepeld visos sieviešu žurnālos, bet sievietes viņus ignorē. Esiet pats. Nevajag taisīt no sevis to, kas neesi, it kā būtu eņģelis vai liktenīgā sieviete. Ja jūs pēc dabas neesat tā sieviete, kuru cenšaties parādīt, tas agri vai vēlu (visdrīzāk agri) nāks gaismā. Temperaments un raksturs katram ir dažāds un noteikti atradīsies cilvēks, kuram tu iepatiksies ar visām savām labajām un sliktajām īpašībām.
Nevajadzētu lielīties arī ar saimnieciskajām spējām. Visas grib izskatīties kā smalkas saimnieces un tā ir lielākā problēma sievietēs. Nevajag nepārtraukti lutināt savu mīļoto ar kulinārijas brīnumiem, jāliek viņam pašam aiz sevis nomazgāt traukus, mazgāt savas drēbes un varēsiet nebrīnīties, kāpēc viņš pārstāja uztvert jūs kā sievieti un skatās tikai kā darbojas virtuves kombains. Protams, šīs īpašības ir liels pluss, bet centieties tās parādīt tā pamazām, pamazām, un labāk — ja pēc kāzām. Jau pirms laulības iemāciet pašam nodarboties ar sadzīves lietām.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 00:07Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
0 0 12:36 16.10***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..
0 0 07:55 15.10Es gribu kopā
Caw

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017