Trīs sieviešu kļūdas, ko viņas pieļauj attiecībās pret vīriešiem

Advertisement
Foto: news.am
Advertisement

Visdrīzāk, neviena sieviete nevēlētos veidot attiecības ar vīrieti, cerot, ka viņi izšķirsies. Tāpēc vajadzētu brīdināt par to, ko nevajadzētu darīt, lai nenovestu attiecības līdz kritiskajam punktam. 

 

Pati galvenā kļūda, ko pieļauj sieviete, ir visas atbildības uzlikšana uz vīriešu pleciem. Viņa meklē sev `akmens sienu`, aizsargu un materiāli nodrošinātu, kaut arī daudzas lietas viņa varētu sasniegt pašas spēkiem, ja negaidītu to, ka visu viņai pienesīs vīrietis. 

 

No kā vīrietim vajadzētu viņu aizsargāt? No reālās dzīves? No nepieciešamības kaut ko darīt? Citiem vārdiem, sieviete nevēlas neko darīt, bet vēlas iegūt visu no vīrieša, kurš cīnīsies ar grūtībām, risinās problēmas un būs stiprs. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Cerības

Sieviete cer un gaida, ka vīrietis darīs dažādas lietas. Tās ir tikai viņas fantāzijas, ilūzija un cerības. Vīrietis ir reāls cilvēks. Viņš nevar atbilst jūsu cerībām tikai tāpēc, ka jums tā gribas. Un jūs patiesi vēlāk ciešat no tā, ka viņš nav piepildījis jūsu cerības dzīvē.

Ja jūs gaidāt kaut ko no vīrieša, esiet gatava vilties. Šeit būs tikai jūsu vaina, jo jūs nevēlējāties skatīties uz savu partneri ar skaidru skatienu un uzzināt viņu, bet esat tajā ielikusi daudz cerības, kuras viņš nepiekrīt pildīt. Esiet reāliste un uzziniet to cilvēku, kurš jums ir blakus. Negaidiet no vīrieša, ka viņš jums būs `akmens siena`, jo viņš arī ir cilvēks, kā jūs un ar saviem trūkumiem.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017