Tu zaudēsi daudz cilvēkus savā dzīvē, bet tas nav pasaules gals

Advertisement
Foto: bibo.kz
Advertisement

Kad es mācījos vecākajās klasēs, es zaudēju visu savu kompāniju 25 stundu laikā. Es vienkārši uzzināju, ka viņi ienīda mani, jo es nometu svaru. Jā, meitenes pusaudzes var būt īstas muļķes. Es atceros, kā es domāju, ka man neviena vairāk nav. Ka esmu palikusi bez visiem. 

 

Lieta tāda, ka cilvēki vienmēr ir. Patiesībā viņu ir vesela pasaule. Tu atradīsi sevi kaut kur, jaunā vietā, ar jauniem cilvēkiem, kuri nav saindēti ar skolas intrigām un aizvainojumiem, kuri nezina tavus bijušos puišus, nezina, ka kādreiz tu esi bijusi emo. Viņiem vajadzēs laiku, lai uzzinātu tevi, jūs kopā pastaigāsieties, iedzersiet, dejosiet, it kā jūs esat bijuši draugi vienmēr. 

 

Raksta turpinājums
Foto: bibo.kz
Pirms tu spēsi to saprast, tev jau būs cita kompānija, cilvēki no dažādām pilsētām, no dažādām darbību sfērām, ar dažādām interesēm. Būs cilvēki, kuri tevi atbalstīs un motivēs. Cilvēki, kuriem tu varēsi piezvanīt 2 naktī, jo tev ir parādījusies trauksmes izjūta, cilvēki, kuri glābs tevi no depresijas.

Un vienreiz tu paskatīsies atpakaļ un sapratīsi, ka neesi ierobežota ar viena veida cilvēkiem.
Foto: bibo.kz
Tāpēc, ka tu arī neesi domāta visiem

Daži nobīsies no tavām ambīcijām, tava gribasspēka vai veiksmes, daži apskaudīs tavu dzīvi, to faktu, ka tu vienmēr tiecies pēc tā, ko vēlies.
Foto: bibo.kz
Dažiem cilvēkiem vienkārši nav lemts būt par taviem cilvēkiem

Vientulība neilgst mūžīgi - ja vien tu pati to nepieļausi. Tikai tāpēc, ka viņi nav izrādījušies tavi cilvēki, par kuriem tu viņus uzskatīji, nenozīmē, ka nav citu.

Būs cilvēki, kuri mīlēs tevi, neskatoties ne uz ko. Šie cilvēki būs tie, kuriem ir jābūt tev blakus. Viņi raudās, kad lūzīs tava sirds. Viņi svinēs visus tavus sasniegumus tāpat, kā savējos. Tāpēc, ka daži no šiem cilvēkiem ir tieši tie, kas tev ir nepieciešami, daži ienāk tavā dzīvē, lai pēc iespējas ātrāk aizietu no tās.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017