Universālu ieteikumu TOP 5 kā rūpēties par ādu ziemas salā

Advertisement
Advertisement

Kā aizsargāt sejas ādu ziemā un kā pareizi par to rūpēties? Turpinājumā mūsu portālā jūs uzzināsiet universālu ieteikumu TOP 5 par to, kā rūpēties par sejas ādu salā. Lasām un iegaumējam.


Visiem ir zināms, ka aukstā gadalaikā, īpaši salā, mūsu ādai ir nepieciešama īpaša uzmanība un kopšana. Turklāt galvenais meiteņu un sieviešu uzdevums ir izvēlēties pareizu veidu, kā rūpēties par sejas ādu, lai novērstu novecošanu. Jo tieši ziemā šis faktors ir aktuāls straujās temperatūras maiņas dēļ.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Tātad piedāvājam jūsu uzmanībai 5 universālai ieteikumu sejas ādas kopšanai salā:

1. Jāsāk ir ar pareizu sejas mazgāšanu un sejas apkopšanas pēc tās. Izvēlieties sev atbilstošu mitrinošu krēmu, kura sastāvā noteikti ir jābūt E un D vitamīniem. Lai mazinātu asins zvaigznītes uz sejas, izmantojiet krēmu ar K vitamīnu.

2. Nepieļaujiet sausu gaisu mājās, vai kādās citās telpās, kurās pavadiet lielāko dienas daļu. No šī faktora ir atkarīga ne tikai veselīga sejas āda, bet arī vispārējā sajūta. Ja ir iespēja – labākais variants ir iegadāties gaisa mitrinātāju.

3. izveidojiet sev ieradumu visas dienas garumā dzert pēc iespējas vairāk ūdeni. Tā jūs palīdzēsiet ādai kļūt mitrai no iekšpuses, kā arī jums normalizēsies sāls audu darbība, kas ir ļoti svarīgi ādai ziemas laikā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017