Vajag lielākas lūpas

Advertisement
Advertisement

Rietumu sociālie tīkli ir slaveni ar dažādām dīvainām lietām un, lūk, viena no tām - #kyliejennerchallenge! Tagad rietumos kā nekad ir populāras lielas lūpas, kuras iegājušās dēļ Kimas Kardašjanas, kuras īstais vārds ir Kailija Džennere.
Pusaudži ir vienkārši bez prāta no viņas lūpām un viņi ir atraduši neparastu un diezgan sāpīgu veidu, lai sev dabūtu tādas pašas lūpas - viņi iebāž savas lūpas mazu tilpumu traukos un spēcīgi ievelk gaisu, radot tām vakuumu. Tas darbojas apmēram tāpat, kā pumpis, liekot lūpām pamatīgi uzbriest.

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Oriģinālās Kailijas Dženneras uzbriedušās lūpas.

Foto - 4tololo.ru
Iepriekš jums rakstījām par Britānijas Forsteres nepatīkamo pieredzi, bet tā laikam nevienam neko nav iemācījusi.

Šodien rietumu Twitter un Instagram piebāzti ar pusaudžu bildēm ar #kyliejennerchallenge.
Procedūras gaita ir vienkārša, no sākuma vajag atrast maza tilpuma trauku, pielikt tam klāt lūpas un ievilkt gaisu, veidojot vakuumu un nosēdēt tā kādas 8 līdz 10 minūtes. Pēc tam lūpas būs piebriedušas un ievērojami palielināsies to izmērs.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017