Viltīgi psiholoģiski paņēmieni kuri būtu jāzina katram 

Advertisement
Advertisement

Ir daudz un dažādu veidu, kas atvieglo mūsu dzīvi. Daudzus jūs noteikti arī zināt un izmantojiet. Bet šie paņēmiemi atvieglos mūsu dzīvi pamatīgi un palīdzēs tikt galā ar stresa situācijām.

Avots

Foto - piop.net

Raksta turpinājums - lapa #1
Ja jūs nervozējat, bet jums vajag izdarīt atbildīgu lietu, pakošļājiet košļeni. Tā jūs nomierināsieties, tāpēc, ka zemapziņā barības uzņemšana asocējas ar drošību.
Ja uz jums kāds bļauj, saglabājiet mieru. Iespējams, ka ar to jūs vēl vairāk nokaitināsiet sarunu biedru, bet pēc tam viņš izjutīs stipru vainas apziņu par savu izturēšanos.
Ja jūs nesaprotat sarunas biedra atbildi. Vienkārši uzmanīgi paskatieties tam acīs. Tad viņš turpinās savu sarunu un jūsu visu sapratīsiet.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017