Viņš neiemīlēsies, kamēr nenotiks ŠIS

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Mīts Nr.2 Iedod viņam to, ko viņš vēlas un viņš iemīlēsies.

Diemžēl, parasti tas, ko vīrietis saka, ka viņš grib - nav tas, kas viņam ir vajadzīgs. Kaut arī vīrieši var teikt, ka viņiem patīk vieglas un seksuālas sievietes, patiesībā atcerieties šo:

Vīrieši ciena to, ka kad sievietēm ir jāpastrādā, jāpacenšas, nevis jāatdodas viegli.
Mīts Nr. 3: Viņš ir bēdīgs, tāpēc, ka JŪS izdarījāt kaut ko ne tā.

Viņš var reaģēt uz visu, ko jūs darāt. Pat tad, ja liekas, ka viņš soda jūs par kaut ko, patiesība ir tajā, ka tas nav nekādi
saistīts ar jums.

Viņš pārstāj rakstīt tik bieži.

Viņš nevēlas runāt pa telefonu tik ilgi, kā agrāk.

Tieši tad sieviete sāk jautāt: `Kas noticis?`, dzirdot atbildi: `Es nezinu. Kaut kas ne tā ir`.

Tas ir dīvains moments.

Kad viņš šaubās savās jūtās pret jums, tad viņam visvairāk ir vajadzīgs tas par ko sieviete neiedomāsies nekad.

Noslēpums, lai iekustinātu viņa jūtas - tās ir sieviešu EMOCIJAS. Tieši tās var iespaidot, vai viņš iemīlēsies jūsos vai pārstās mīlēt.

Zinu, jūs domājat, ka sievietes arī bez tā ir emocionālas un ar to arī biedē vīriešus.

Nē.

Vienkārši ir jādalās ar savām emocijām pareizi. Nevajag slēpties no viņa, gaidot, ko viņš nolems. Ir jārāda savas emocijas, bet ne gultā, komunikācijā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
1 5 12:36 16.10.2017***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017