Vīrieši ir kretīni - pēc Zodiaka zīmes

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #3
Foto: co.uk
SKORPIONS

Šim puisim patīk izrādīt meitenēm savu kailo ķermeni, tāpēc viņš ir populārs. Viņš uzskata sevi par ļoti karstu un izrāda savu labvēlību cietsirdīgā manierē.
STRĒLNIEKS

Šis puisis ir veikls uzņēmējs. Naktī, kad viņš iegūst savu, tad ātri uzvelk bikses un dodas pēc jauniem piedzīvojumiem. Viņš izdzēsīs jūsu telefona numuru, tikko kā jūs ļausiet nokļūt viņam savā gultā.
MEŽĀZIS

Šis puisis, visticamāk ir advokāts vai baņķieris, kurš strādā 200 stundas diennaktī un visu laiku žēlojas uz savu dzīvi un par to, ka ir kā traks pēc seksa. Viņš nekad neatklāsies jums, nepievērsīs pietiekami uzmanības un iznīcinās jūs emocionāli, pirms iegūs to, kas viņam ir vajadzīgs.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11.2017buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
1 6 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017