Virtuālo attiecību plusi un mīnusi

Advertisement
Advertisement

Mēs varam iztikt bez daudz kā, tikai ne bez sakariem, interneta saziņa arvien vairāk aizrauj mūs. Mēs vēlamies iepazīties, dalīties iespaidos, mācīties un pārņemt pieredzi, iemīlēties. Šīm attiecībām ir kā pozitīvas un negatīvas puses.

Avots
Foto - 123rf.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Tērzēšanas tiešsaistē ar draugiem pozitīvās puses ir: vispirms kontaktpersonu brīvība. Varbūt tieši tas ir forši. Iespēja jebkurā brīdī pielikt punktu, pielikt punktu un pārtraukt attiecības ir vēl viens pluss. Mums bija iespēja realizēt personīgās īpašības, atklāt savas stiprās puses un izrādīt lielu pašapziņu, kas ļoti paaugstina pašvērtējumu un piešķir jēgu dzīvei.
Zems pašnovērtējums — pirmais iemesls neveiksmēm, fiziskas kustības trūkums sociālajā un personiskajā dzīvē. Izmantojot interneta saziņas veidus, mūsu draugu loks paplašinās ļoti ātri un tas dod iespēju atrast sarunu biedru pēc interesēm un cilvēku ar nopietniem nodomiem attiecību izveidei. Mūsdienu cilvēks ir ļoti aizņemts, mums nav laika un iespēju reizēm dzirdēt par problēmām un pārdzīvojumiem, bet tīkls ir vēl viena iespēja būt uzklausītam, un tas mūs priecē, ka nav jāapspriež nepatīkamas tēmas. Tur var droši atklāt savas iekšējās izjūtas un vēlmes, ko reālajā dzīvē mēs kaunamies izrādīt.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!
0 0 09:00 07.06Aiga
Pilnīgas muļķības, un tāds laiks 22.00, laikam, neeksistē :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017