Zinātnieki ir atklājuši šokējoši ļaunu bezmiega ietekmi uz veselību

Advertisement
Advertisement

Jaunie ASV zinātnieku pētījumi liecina, ka slikts miegs naktīs var būt priekšvēstnesis galvas smadzeņu degradācijai. Speciālisti noskaidroja, ka cilvēki, kuri bieži sūdzas par savu miegu, ir daudz vairāk pakļauti plānprātības riskam.

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pmo.ee
Šā pētījuma autori ir no Viskonsinas-Medisonas Universitātes. Viņi paziņoja, ka ir saikne starp sliktu miegu nakts laikā un palielinātu Alcheimera slimības risku nākotnē.

”Mēs noskaidrojām, ka cilvēki, kuri cieš no sliktas kvalitātes miega un miegainumu dienas laikā, mugurkaula smadzeņu šķidrumā, kurš atrodas mugurkaulā un galvas smadzenēs, viņiem ir vairāk bioloģisku pazīmju, kuras norāda uz Alcheimera slimības iespējamību. Bioloģiskie marķieri parādīja, ka šķidrumā ir amiloīda proteīns, tau-proteīns, bojātas smadzeņu šūnas un augsts smadzeņu iekaisums,” - ziņo pētnieki.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 22:57 20.11buu
Nu kaa faking var aizmirst uzvilkt krūšturi? Tas tak nav iespējams
0 0 15:24 29.10Dvine
Pilnigas mulķības
0 4 00:07 22.10Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017