10 frāzes, ko vīriešiem vajadzētu beigt teikt sievietēm. #6 ir vissliktākā

Advertisement
Advertisement

Komunikācija pārsvarā tiek izskaidrota kā 80% neverbāla un 20% verbāla. Tā ir acu, sejas un ķermeņa valodas, kas citiem pasaka, kā tieši tu jūtes noteiktās situācijās. Tomēr ir 20%, kas var vai nu nākt par labu, vai galēji sabojāt iespēju uz romantisku attiecību uzsākšanu.

 

Pat tik mazā procentuālajā daļā, kuras laikā, tu ar vārdiem izsaki to kā tu jūties un ko tu domā, tev ir jāņem vērā tas, kādā tonī un skaļumā tu kaut ko saki. Tas kā tu intonē vārdus, var tev likt izklausīties pēc vīzdegunīga, kautrīga un pat rezervēta.

 

Tik un tā, vārdiem ir spēks un tas, kā tie tiek izmantoti var padarīt tevi par ļoti aizdomīgu tipiņu. Te ir 10 frāzes, ko vīrieši saka, un pēc kurām nebūs otrā randiņa. Mēs nespējam noticēt, ka #3 tiek vēl izmantots mūsdienās.   

 

Raksta turpinājums - lapa #1
#1. "Vai tā ir tava dabīgā matu krāsa?"
Tas ir diezgan pretīgi, jo vīrieši cenšas saprast vai tādā krāsā tev arī ir apmatojums citās vietās.

#2. "Tu izskatītos skaistāka, ja tu smaidītu."
Viņas smaids nav, lai tu to baudītu. Ja viņa negrib smaidīt, viņa to nedarīs. Samierinies!
#3. "Čau mīļumiņ, dārgumiņ."
Saukt viņu par "mīļumiņu" vai "dārgumiņu" tā it kā viņa nāktu no 1950 gadiem ir apnicīgi. Vai tu gribētu, lai kāds svešs vīrietis tā nosauktu tavu māti? Ja atbilde ir nē, tad esi drošs, ka citai sievietei ar nepatiktu.
#4. Svilpšana
Labi, tas nav vārds, bet tik un tā aizskaroši. Tu neesi dzīvnieks, lai tevi sauktu ar dīvainām skaņām.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019