10 frāzes, ko vīriešiem vajadzētu beigt teikt sievietēm. #6 ir vissliktākā

Advertisement
Advertisement

Komunikācija pārsvarā tiek izskaidrota kā 80% neverbāla un 20% verbāla. Tā ir acu, sejas un ķermeņa valodas, kas citiem pasaka, kā tieši tu jūtes noteiktās situācijās. Tomēr ir 20%, kas var vai nu nākt par labu, vai galēji sabojāt iespēju uz romantisku attiecību uzsākšanu.

 

Pat tik mazā procentuālajā daļā, kuras laikā, tu ar vārdiem izsaki to kā tu jūties un ko tu domā, tev ir jāņem vērā tas, kādā tonī un skaļumā tu kaut ko saki. Tas kā tu intonē vārdus, var tev likt izklausīties pēc vīzdegunīga, kautrīga un pat rezervēta.

 

Tik un tā, vārdiem ir spēks un tas, kā tie tiek izmantoti var padarīt tevi par ļoti aizdomīgu tipiņu. Te ir 10 frāzes, ko vīrieši saka, un pēc kurām nebūs otrā randiņa. Mēs nespējam noticēt, ka #3 tiek vēl izmantots mūsdienās.   

 

Raksta turpinājums - lapa #1
#1. "Vai tā ir tava dabīgā matu krāsa?"
Tas ir diezgan pretīgi, jo vīrieši cenšas saprast vai tādā krāsā tev arī ir apmatojums citās vietās.

#2. "Tu izskatītos skaistāka, ja tu smaidītu."
Viņas smaids nav, lai tu to baudītu. Ja viņa negrib smaidīt, viņa to nedarīs. Samierinies!
#3. "Čau mīļumiņ, dārgumiņ."
Saukt viņu par "mīļumiņu" vai "dārgumiņu" tā it kā viņa nāktu no 1950 gadiem ir apnicīgi. Vai tu gribētu, lai kāds svešs vīrietis tā nosauktu tavu māti? Ja atbilde ir nē, tad esi drošs, ka citai sievietei ar nepatiktu.
#4. Svilpšana
Labi, tas nav vārds, bet tik un tā aizskaroši. Tu neesi dzīvnieks, lai tevi sauktu ar dīvainām skaņām.
#5. "Es vēlos, lai tev ir mans bērns."
Jūs nesen iepazināties un knapi pazīstat viens otru. Ja tev šķiet, ka šāds piedāvājums liks viņai tevi pamanīt, tad padomā divreiz.
#6. "Vai tu kādreiz esi domājusi sevi pārveidot?"
Ja vīrietim vajag, lai sieviete maina matu krāsu, kosmētiku vai drēbes viņa dēļ, lai viņa šķistu pievilcīga, tad viņai vajadzētu padomāt par tevis nomaiņu.
#7. "Vai tavas krūtis ir īstas?"
Tu negribētu, lai sievietei rastos jautājumi par to, vai kāda no tava ķermeņa daļām ir īstai vai nē. Tā nav tava darīšana, vai viņas krūtis ir īstas vai nē. Tev būtu jāraugās uz viņas seju.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019