10 lietas, kas ir jādara, lai nevajadzētu glābt savu laulību no šķiršanās

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

Mūsdienu pasaulē šķiršanās ir parasta lieta - pietiekami ir pavērot statistiku. Katrs sapņo izveidot laimīgu ģimeni un nodzīvot ar savu partneri mīlestībā, priekos un bēdās ilgus gadus. 

 

Piedāvājam jums apskatīt, kādas lietas būtu jādara, lai laulība pastāvētu daudzus laimīgus gadus. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Cieniet viens otru

No abpusējās cieņas tiek veidotas harmoniskas attiecības. Pat tad, kad jūs esat nikna uz savu partneri, izrādiet savas jūtas ar cieņu.

Cieņa ļaus izslēgt situācijas, kad vienam no partneriem liksies, ka otrs mēģina ar viņu manipulēt vai nospiež savu pozīciju.
Foto: adme.ru
2. Nesalīdziniet savu partneri ar citiem, sargājiet savu sirdi

Pažēlojiet sevi un savas attiecības, nesalīdziniet savu vīru (sievu) ar draudzeņu vīriem, it īpaši nepazīstamiem cilvēkiem Instagramā vai citos sociālajos tīklos.

Atcerieties, ka apkārtējie parāda nevis reālo, bet vēlamo dzīves ainu. Tā, kā tas nav fakts, ka citu dāmu vīri katru dienu peldina viņas rožlapās, ved uz dārgiem restorāniem, dāvina kažokus.

.
Foto: adme.ru
3. Kopiet sevi

Nekad nepārstājiet sevi kopt. Ģimenes dzīve ir atkarīga no seksuālajām attiecībām. Bet tās savukārt tiek veidotas uz pievilcības pamata.

Sekojiet līdz savam ķermenim. Apdomājaties par to, kādā izskatā jūs parādieties savai otrajai pusītei, tajā skaitā arī mājās.
4. Sākumā vīrs, pēc tam bērni

Ģimenes dzīve pieprasa lielas rūpes par bērniem, bet nevajag upurēt savas attiecības šai vecāku misijai. Pirmkārt, visa pasaule griežas ap bērnu - tas ir slikti galvenokārt viņam pašam. Otrkārt, neaizmirstiet, ka galvenā ģimenes sastāvdaļa ir vecāku pāris.

Treškārt, bērni agri vai vēlu izaugs un pametīs vecāku ligzdu. Tas ar ko jūs paliksiet ir atkarīgs no jums pašiem - ar jums dārgu cilvēku, ar kuru jūs saista kopējs stāsts, vai arī pamanīsiet, ka no laulības nekas nav palicis.
Foto: adme.ru
5. Piedodiet

Neviens nav ideāls un mēs visi kļūdāmies. Jebkurās attiecībās partneriem ir maniere nepareizi saprast vienam otru un darīt pāri. Ja laulātie neprot piedot, tad ar laiku attiecības sabruks zem aizvainojumu kravas.
Foto: adme.ru
6. Nemēģiniet izmainīt savu partneri

Tā ir izplatīta problēma - kas var izmainīt jūsu otru pusīti. Katram ir savi trūkumu un diez vai ir nepieciešams likt mainīties, lai viņa pilnībā atbilstu jūsu iedomām par ideālu partneri.

Pie lietām, kuras nevajadzētu pat mēģināt izmainīt, attiecās sliktie ieradumi, reliģiozās pazīmes, attiecības ar vecākiem utt. Galvenais ir izveidot jaunus ģimenes ieradumus un tradīcijas, kuras priecēs jūs abus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019