10 nepieļaujamas lietas, ko tu noteikti esi darījusi attiecībā pret savu vīru

Advertisement
Advertisement

10 pretīgu lietu saraksts, kuras tu noteikti esi darījusi attiecībā pret savu vīru, bet tas nekādi nepalīdz jūsu attiecībām. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Tu viņu `zāģē`

Tici tam vai nē, bet tavs vīrs ir pietiekami gudrs. Viņš dzird ko tu saki, viņš saprot, kas viņam ir jādara un viņš patiesi taisās to izdarīt. Bet viņš to izdarīs savā laikā, pa savam un nekāda tava čīkstēšana neizmainīs to. Tikai pastiprinās saspringumu.
2. Tu žēlojies

Jūsu dzīve var nebūt ideāla, bet žēlošanās to nepadarīs labāku. Protams, ir svarīgi dalīties ar vīru, kas tevi neapmierina, kas tev ir grūti. Bet tai nevajadzētu būt jūsu vienīgai komunikācijas tēmai. Pastāvīga žēlošanās un negatīvisms slikti iespaido attiecības. Esi pozitīva!
3. Tu baumo

Mēs zinām, kā sievietēm patīk papļāpāt. Bet dažreiz tas aiziet par tālu. Tavas draudzenes var gribēt zināt visu par tavu personīgo dzīvi, bet dažreiz tam vajadzētu būt tabu. Nežēlojies savām draudzenēm par savu vīru, pat tad, ja viņas žēlojās par savējiem. Ja ir problēma izrunā to vienatnē ar viņu kopā.
Foto: pmo.ee
4. Tu izrādi necieņu pret viņu

Lielākā daļa vīriešu nav ideāli, lielākā daļa no viņiem par to zina. Bet neskatoties uz to, viņi ir gatavi mainīties un laboties, ja viņiem to mīļi palūdz. Viņi vēlas izjust cieņu. Ja tu pārtrauc viņu kad viņš runā, nelūdz viņa viedokli svarīgos jautājumos - viņš izjūt necieņu.
5. Tu citus vērtē augstāk par viņu

Ja, tu esi aizņemta, iespējams ļoti aizņemta. Tev ir daudz darba, bērni, virtuve. Visiem taču ir jādomā, ka tu ar visu labi tiec galā. Vīrs var just, ka tu par viņu aizmirsti. Lūdzu neaizmirsti par viņu, cenšoties apmierināt visu citu vēlmes. Viņam ir jāzina, ka viņš ir tava prioritāte.
6. Tu atsaki viņam seksu

Seksam nekad nevajadzētu būt šantāžas un manipulācijas līdzeklim. Tā nav spēle, tās ir jūsu attiecības. Sekss ļoti satuvina. Varbūt tev nav tādas seksuālās vajadzības, kā viņam, bet tev nav jāliek domāt, ka viņš ar šo lūgumu tevi apgrūtina. Ja ir kāda problēma, kāpēc tu nevēlies nodarboties ar seksu, atrisini to ārpus guļamistabas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019