10 pazīmes, ka esi laba mīļākā

Advertisement
Advertisement

Deivids Movers, slavens amerikāņu seksologs, apgalvo, ka cilvēka fiziskie dotumi, tas ir locekļa izmērs vīrietim, krūšu izmērs sievietei, kā arī spēja sasniegt astoņus orgasmus diennaktī - tas nebūt nav viss, kas ir vajadzīgs labam seksam. Tiesības saukties par labu mīļāko visbiežāk ir tiem cilvēkiem, kuriem visbiežāk var paiet garām uz ielas pat neatskatoties. Bet aizmirst tos, pilnīgi izmetot no saviem erotiskiem sapņiem, izdodas tikai dažiem - cilvēkiem ar dzelzs gribu un ledus gabalu sirds vietā. 

Raksta turpinājums
Foto: pmo.ee
Gribi uzzināt vai par tevi sapņo tavi bijušie? Salīdzini sevi ar sarakstu, ko piedāvā Deivids Movers.

1. Labai mīļākai ir visnotaļ liela teorētiska bagāža par seksu. Viņa lieliski saprot, kas notiek ar divu mīlošu cilvēku augumiem, kad viņi tuvojas orgasmam. Vai bezcerīgi atpaliek viens no otra.

2. Laba mīļākā neaizmirst, ka teorija bez prakses - vistām par izsmieklu. Tikai prakse palīdz uzlabot seksuālo mākslu un novest to līdz ideālam. Laba mīļākā zina, ka sievietes dzīvē var būt sekss tikai seksa dēļ. Bez pastaigām mēness gaismā un zvērestiem par mūžīgu mīlestību.
3. Laba mīļākā mīl jaunievedumus. Un vienmēr var pateikt savam partnerim: ”Tu zini, es ieraudzīju pornofilmā tādu interesantu scēnu... Pamēģinām?”

4. Laba mīļākā nekad neskumst un negarlaikojas gultā. Sekss tādai sievietei - tas ir aizraujošs piedzīvojums. Nodarbojoties ar to, viņa to izbauda, pilnībā atbrīvojot savu iztēli.

5. Laba mīļākā negaida, kad tiks uzaicināta seksam. Viņa vienmēr ir gatava kļūt par iniciatori aizraujošam seksuālam piedzīvotājam. Un tas, ka viņas priekšā ir nevis uztraucošs mīļākais, bet ierastais un līdz sīkumiem pazīstamais vīrs, viņu neapstādina.
6. Laba mīļākā zina, ka bez labas seksuālās veselības, labs sekss nav iespējams. Tādēļ vingrinājumi ar hantelēm viņai ir ierasts, līdzīgi kā zobu tīrīšana.

7. Laba mīļākā spēj pārvērst par joku jebkuras grūtības, kuras var rasties gultā. Spēja nesatraukties, ja kaut kas ir nogājis greizi, labai mīļākai ir nepieciešama.

8. Laba mīļākā prot laiku pa laikam pateikt seksam ”nē”. Ja sieviete vienmēr piekrīt, vīrietis zaudē mednieka sajūtu. Pat, ja jūs esat precēti astoņus ar pusi gadu, turiet vīru saspringtu. Viņam ir jāzina, ka tu vari ierosināt seksu pašā negaidītākā vietā un tik pat droši atteikties no seksa tikai tādēļ, ka ”negribas un viss”.
9. Laba mīļākā labi pārzina savu augumu. Un bagātīgi dalās ar savām zināšanām ar savu mīļāko.

10. Visi bijušie labas mīļākās mīļākie ir pārliecināti, ka ”šīs sievietes gultā es biju nepārspējams”. Ja tu spēj saglabāt draudzīgas attiecības ar vīrieti pēc tam, kad visas mīlas saites ir sarautas, bet viņš sarunā ar tevi, laiku pa laikam prasa vēlreiz pateikt viņam, ka viņš gultā bija ohoho, tātad ar tavu seksualitāti viss ir kārtībā. Bet patīkamas atmiņas par kaislīgo seksu vēl joprojām nedod puisim mierīgi runāt ar tevi par laika apstākļiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019