10 pazīmes tam, ka jūsu attiecības ir izjaucamas

Advertisement
Advertisement

Attiecības, kuras jūs izjauc!

 

Kādas attiecības ir traumējošas un tās ir nepieciešams izbeigt? 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Attiecības, kurās jūs nepareizi kontrolē, kurās ir greizsirdība, neuzticība

Ja jūsu partneris pastāvīgi pārbauda jūsu telefonu, profilus sociālajos tīklos, uzlauž paroles utt., draud kaut ko izdarīt ar jums un ar sevi - tas nav normāli.

Attiecības, kurās jūs pastāvīgi kontrolējat savu partneri, neuzticaties utt.

Šeit var pieskaitīt arī jūsu nespēju būt vienatnē ar sevi. Ja jūs izmantojat attiecības, lai segtu savu dvēseles tukšumu - tas nozīmē, ka ir pienācis laiks tikt galā ar sevi.

Attiecības, kurās jūs izrādāt iniciatīvu

Zvaniet, rakstiet īsziņas, piedāvājat satikties - partneri tikai piekrīt. Tāda spēle nav veselīgu attiecību pazīme.
Attiecības, kurās jūs pazemo

Šeit var minēt aizvainojumus, partnera brīnišķīguma demonstrēšanu, norādīšanu uz jūsu trūkumiem, fiziskā spēka pielietošanu. Tādas attiecības nekavējoties ir jābeidz un ir jālemj par iemesliem, kāpēc tādas ir radušās.

Attiecības, kurās jūs pazemojat savu partneri

Ja jūs nearat noturēties bez aizvainojumiem, uz partnera trūkumu norādīšanu, no sišanas utt. - tad jums ir jāpaņem pauze un jātiek galā ar sevi: kāpēc jūs tā dariet un ja partneris ir tik pretīgs, un ir pelnījis tādu attieksmi, kāpēc jūs esat ar viņu?

Attiecības, kurās jūs visu laiku pierādiet, bet partneris nepareizi izsaka `šaubas`

It īpaši, ja runa iet par jūsu jūtām un vēlmi būt kopā. Ja partneris kārtējo reizi ir pateicis kaut ko tādu: `Nemelo mani, tu mani nemīli`, - bet jūs raudat un skaidrojat - visdrīzāk viņš izsauc jums šīs emocijas, lai pabarotu ar to savu slimo ego.

Attiecības, kurās jūs paši nesaprotat, kā esat tajās nonākuši

Ja partneris ir vadošais, pastāvīgi izrāda iniciatīvu un neļauj jums saprast, jūs vienkārši dariet to, ko grib viņš - iespējams, ka jūs neesat kontaktā ar savām jūtām un vēlmēm, jūs vajag paņemt pauzi un tikt galā ar sevi.
Attiecības, kurās jūs pastāvīgi kaut ko `izprašņājat`

Mīlestību, uzmanību, rūpes, labu attieksmi pret sevi. Ja jums ir jāpierāda, ka esat to pelnījuši - visdrīzāk, jums ir pārāk zems pašnovērtējums un jums ar to ir jātiek galā.

Attiecības, kuras jūs gribētu izmainīt, bet partneris paliek `kurls`, kā siena

Ja jūs jūtat, ka jūsu vajadzības attiecībās tiek ignorētas, bet partneris saka, ka viss ir kārtībā - iespējams ir jāpaņem pauze, lai paskatītos no malas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:06 17.09Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017