10 valstis, kurās eiropieši visbiežāk meklē sev līgavas

Advertisement
Foto: wuzzup.ru
Advertisement

Ja jūs esat vientuļš un nekādi nevarat atrast sev cienīgu otru pusīti savā valstī, nevajag izmist. Vienmēr var ielūkoties iepazīšanās portālā, kur līgavas no kaimiņu valstīm tā vien gaida, lai kāds tās apprecētu. Šis apraksts, pamatā, ir derīgs Eiropai, kur vīrieši ar lielu vēlmi meklē sev līgavas pasaules trešajās valstīs, jo tās nav tik izlutinātas, tajā pašā laikā, skaistas un uz daudz ko gatavas, lai dzīvotu attīstītā Eiropas valstī.

 

 

Avots: samoeinteresnoe.net

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wuzzup.ru
1. Vjetnama

Vjetnama jau sen ir kļuvusi par Rietumu intereses objektu, kas tikai palielinājās, kad amerikāņu kareivji saskatīja eleganto skaistumu un izsmalcinātas manieres vjetnamiešu sievietēs. Kara laikā starprasu kāzas kļuva par parastu lietu, kas radīja stereotipu, ka vjetnamiešu sievietes- skaistas, maigas un eksotiskas. Tieši šīs iezīmes vīriešiem nāk prātā, apskatot Āzijas līgavu fotogrāfijas.

Tomēr, realitāte var būt skarba, jo vīrieši bieži vien konstatē, ka vairums līgavu no Vjetnamas nav ieinteresētas amerikāņu ilgā mīlestībā. Bet, protams, portālos veiksmīga biznesa dēļ šīs fantāzijas tiek atbalstītas.

Šis līgavu „tirgus” ir diezgan nesen, kas padara to perspektīvāku salīdzinājumā ar Filipīnām un Taivānu. Šis apstāklis kopā ar tradicionālām aziātiskām iezīmēm novieto vjetnamiešu dāmas eksotisko valstu līgavu goda vietā.
Kā trūkumu var minēt tirgus attīstības neesamību, jo laulību bizness Vjetnamā ir pavisam nesen. Vairums meiteņu dzīvo lauku apvidū ar sliktu transporta infrastruktūru un ierobežotu piekļuvi internetam.
Foto: wuzzup.ru
2. Brazīlija

Brazīlijas sievietes ir dažādas. Bieži vien portālos parādās skaistules ar milzīgām acīm. Tāpēc radās stereotips, ka visas brazīlietes ir tādas un tas ir izdevīgi laulību biznesam.

Daudzi emigranti saka, ka milzīgu iespaidu uz Brazīlijas sabiedrību rada katoļu ticība, tāpēc sievietes ir brīvas izvēlē, ar ko apprecēties. Medaļas otrā puse ir tāda, ka brazīlietes ir ļoti neatkarīgas, tāpēc, vairums gadījumos, ja viņām ir tradicionāla vieta ģimenē, neinteresantas attiecības ilgi necietīs.

Starp visām Dienvidamerikas valstīm Brazīlijā ir visdažādākais etniskais sastāvs: brazīlietes ir ar baltu ādu, latīņamerikānietes, afrikānietes un indiānietes, un tāpēc var izvēlēties līgavu atbilstoši savai gaumei.

Trūkums ir tāds, ka brazīlietes bieži vien nerunā citā valodā, kā tikai spāņu, kas ir diezgan slikti sievietei, kas vēlas apprecēties ar eiropieti. Diemžēl, negatīvo faktoru ir daudz vairāk, nekā pozitīvu, līdz ar ko laulību biznesā Brazīlija neatrodas reitinga pirmajās vietās.
Foto: wuzzup.ru
3. Ķīna

Tiem, kas meklē tradicionālo aziātisko skaistumu, ideāla vieta, kur meklēt līgavu, ir Ķīna., jo šajā valstī ir ļoti daudz metisu. Gandrīz visām ķīnietēm ir tradicionāls aziātisks skaistums, bet daudzi vīrieši uzskata, ka viņu uzvedība un attieksme pret dzīvi bieži vien nav ideāli. Par spīti esošajam stereotipam, ķīnietes bieži vien ir agresīvas, lai arī – izrāda cieņu, tas ir kompromiss.

Bez tam, portālos un filmās reti var uzzināt informāciju par to, ka vairums ķīniešu nekad nav izbraukušas no savas valsts. Tādējādi, viņas nav pietiekami adaptētas pasaulei aiz Ķīnas robežām un bieži vien, nezina citu valodu. Pierast pie Rietumu kultūras daudzām meitenēm nebūs viegli, attiecīgi, viegli nebūs arī viņu vīriem.

Neskatoties uz to, atšķirībā no Japānas un Dienvidkorejas, ķīnietes un baltā cilvēka laulība ģimenei piešķirs lielāku prestižu.

Tātad, tiem, kam patīk tradicionālais aziātiskais skaistums, porcelāna ķīniešu lellītes var kļūt par labām sievām. No trūkumiem var atzīmēt valodas barjeru un ierobežotu piekļuvi internetam.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:10 17.02mārīte
..kā lai 'saliek'prīmulu un orhideju 'vienā podiņā'
0 0 21:27 25.0153 gadi
muļķības
0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019