10 valstis, kurās eiropieši visbiežāk meklē sev līgavas

Advertisement
Foto: wuzzup.ru
Advertisement

Ja jūs esat vientuļš un nekādi nevarat atrast sev cienīgu otru pusīti savā valstī, nevajag izmist. Vienmēr var ielūkoties iepazīšanās portālā, kur līgavas no kaimiņu valstīm tā vien gaida, lai kāds tās apprecētu. Šis apraksts, pamatā, ir derīgs Eiropai, kur vīrieši ar lielu vēlmi meklē sev līgavas pasaules trešajās valstīs, jo tās nav tik izlutinātas, tajā pašā laikā, skaistas un uz daudz ko gatavas, lai dzīvotu attīstītā Eiropas valstī.

 

 

Avots: samoeinteresnoe.net

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wuzzup.ru
1. Vjetnama

Vjetnama jau sen ir kļuvusi par Rietumu intereses objektu, kas tikai palielinājās, kad amerikāņu kareivji saskatīja eleganto skaistumu un izsmalcinātas manieres vjetnamiešu sievietēs. Kara laikā starprasu kāzas kļuva par parastu lietu, kas radīja stereotipu, ka vjetnamiešu sievietes- skaistas, maigas un eksotiskas. Tieši šīs iezīmes vīriešiem nāk prātā, apskatot Āzijas līgavu fotogrāfijas.

Tomēr, realitāte var būt skarba, jo vīrieši bieži vien konstatē, ka vairums līgavu no Vjetnamas nav ieinteresētas amerikāņu ilgā mīlestībā. Bet, protams, portālos veiksmīga biznesa dēļ šīs fantāzijas tiek atbalstītas.

Šis līgavu „tirgus” ir diezgan nesen, kas padara to perspektīvāku salīdzinājumā ar Filipīnām un Taivānu. Šis apstāklis kopā ar tradicionālām aziātiskām iezīmēm novieto vjetnamiešu dāmas eksotisko valstu līgavu goda vietā.
Kā trūkumu var minēt tirgus attīstības neesamību, jo laulību bizness Vjetnamā ir pavisam nesen. Vairums meiteņu dzīvo lauku apvidū ar sliktu transporta infrastruktūru un ierobežotu piekļuvi internetam.
Foto: wuzzup.ru
2. Brazīlija

Brazīlijas sievietes ir dažādas. Bieži vien portālos parādās skaistules ar milzīgām acīm. Tāpēc radās stereotips, ka visas brazīlietes ir tādas un tas ir izdevīgi laulību biznesam.

Daudzi emigranti saka, ka milzīgu iespaidu uz Brazīlijas sabiedrību rada katoļu ticība, tāpēc sievietes ir brīvas izvēlē, ar ko apprecēties. Medaļas otrā puse ir tāda, ka brazīlietes ir ļoti neatkarīgas, tāpēc, vairums gadījumos, ja viņām ir tradicionāla vieta ģimenē, neinteresantas attiecības ilgi necietīs.

Starp visām Dienvidamerikas valstīm Brazīlijā ir visdažādākais etniskais sastāvs: brazīlietes ir ar baltu ādu, latīņamerikānietes, afrikānietes un indiānietes, un tāpēc var izvēlēties līgavu atbilstoši savai gaumei.

Trūkums ir tāds, ka brazīlietes bieži vien nerunā citā valodā, kā tikai spāņu, kas ir diezgan slikti sievietei, kas vēlas apprecēties ar eiropieti. Diemžēl, negatīvo faktoru ir daudz vairāk, nekā pozitīvu, līdz ar ko laulību biznesā Brazīlija neatrodas reitinga pirmajās vietās.
Foto: wuzzup.ru
3. Ķīna

Tiem, kas meklē tradicionālo aziātisko skaistumu, ideāla vieta, kur meklēt līgavu, ir Ķīna., jo šajā valstī ir ļoti daudz metisu. Gandrīz visām ķīnietēm ir tradicionāls aziātisks skaistums, bet daudzi vīrieši uzskata, ka viņu uzvedība un attieksme pret dzīvi bieži vien nav ideāli. Par spīti esošajam stereotipam, ķīnietes bieži vien ir agresīvas, lai arī – izrāda cieņu, tas ir kompromiss.

Bez tam, portālos un filmās reti var uzzināt informāciju par to, ka vairums ķīniešu nekad nav izbraukušas no savas valsts. Tādējādi, viņas nav pietiekami adaptētas pasaulei aiz Ķīnas robežām un bieži vien, nezina citu valodu. Pierast pie Rietumu kultūras daudzām meitenēm nebūs viegli, attiecīgi, viegli nebūs arī viņu vīriem.

Neskatoties uz to, atšķirībā no Japānas un Dienvidkorejas, ķīnietes un baltā cilvēka laulība ģimenei piešķirs lielāku prestižu.

Tātad, tiem, kam patīk tradicionālais aziātiskais skaistums, porcelāna ķīniešu lellītes var kļūt par labām sievām. No trūkumiem var atzīmēt valodas barjeru un ierobežotu piekļuvi internetam.
Foto: wuzzup.ru
4. Indija

Indiešu emigrācija uz Rietumiem pēc Otrā pasaules kara radīja lielas indiešu kopienas aukstā ziemeļu klimatā, bet visi valdības un zinātniskie pētījumi apgalvo, ka šīs Indijas mini – pilsētas bija nelabvēlīgas pilnīgai integrācijai valstī, kas viņus uzņēma, tādā veidā indieši saglabā daudz savas valsts tradīciju.

Viena no šādām tradīcijām – laulības pēc līguma. Daži naivi cilvēki uzskata, ka šī senā saderināšanās shēma ir laulību biznesa iezīme, bet galvenā atšķirība ir starpnieka lomai. Visbiežāk laulības jaunajiem cilvēkiem noslēdz viņu vecāki par kopienas vecie.

Kas attiecās uz laulību biznesu, tad starpnieks cenšas klientam atrast tādu līgavu, kuru viņš gribētu. Tomēr, līdzība starp šiem diviem paņēmieniem tomēr ir, un ja jūs esat gatavi sadraudzēties ar mīļotās vecākiem, tad laulības var būt diezgan veiksmīgas.

Kā likums, bez starpnieka līgavu atrast ir grūti. Bez tam, lai cik tas dīvaini nebūtu, daudzas indietes nav gatavas atstāt savu ierasto vidi.
Foto: wuzzup.ru
5. Taizeme

Augsts nabadzības līmenis, liels vientuļo sieviešu skaits un sieviešu skaistums padara Taizemi par pievilcīgu tirgu. Bez tam, taizemiešu ticība par sociālo cilvēku ar gaišu ādu pārākumu – jo gaišāka, jo labāk- ilgstošā perspektīvā var tikai palīdzēt līgavaiņiem. Taizemiešu āda ir tumšāka nekā eiropiešiem, līdz ar ko, vidusmēra Rietumu cilvēks ir pārākā stāvoklī.

Tomēr, Taizemes līgavām ir arī negatīvās iezīmes. Doma ir tāda, ka Taizemes meitenēm nav labas reputācijas sievu lomā- pēc idejas, viņas ir vismazāk uzticamākās no visām trešo valstu līgavām. Visvairāk ir izplatītas sūdzības, ka šīs meitenes „kā no mēness nokritušas”, un šādas atšķirības kultūrā un audzināšanā padara sarunas ar viņām diezgan garlaicīgas.

Bez tam, vairums potenciālo līgavaiņu meklē sievas ar spilgti izteiktu mātes instinktu, bet taizemietes šajā jomā nav izcilas: viņas var rūpēties par savu izskatu un sevi, un pavisam aizmirst par bērnu audzināšanu un par mājas uzkopšanu. Šķiršanās procents ir diezgan augsts. Tomēr, Rietumu līgavaiņi dodas uz Taizemi, lai atrastu līgavu- meitenes viegli aizbrauc no valsts.
Foto: wuzzup.ru
6. Ukraina

Šī Austrumeiropas valsts ir pasaulslavena ar savām skaistām sievietēm. Daudz labu īpašību tās ierindo līgavu reitinga augstākajās vietās.

Ukrainietes, ka ierasts, iegūst labu izglītību- var uzturēt sarunu, zina svešvalodas un spējīgas diezgan ātri atrast darbu savā jaunajā dzimtenē. Bez tam, viņas nebaidās pamest valsti un uzsākt jaunu dzīvi. Galu galā, Ukraina ir kareivīgo kazaku dzimtene, un kamēr vīrieši karoja, sievietes darīja visu pārējo.

Tātad, Ukraina – viens no lielākajiem laulību tirgiem pasaulē. Trūkums ir tāds, ka ukrainietēm nav līgavaiņu trūkuma, tajā skaitā, arī no citām Eiropas valstīm. Šīs sievietes nav pārmērīgi romantiskas un nav pārāk kautrīgas.

Bez tam, ja jūs dzenaties pēc eksotikas, tad ukrainietes nav īpaši labs variants – ārēji viņas daudz neatšķiras no vairums Eiropas meiteņu. Tomēr temperaments un jutekliskais slāvu akcents var likt vairumam līgavaiņu sirdīm pukstēt ātrāk.
Eiropas un Tuvējo austrumu tuvums ļauj ukrainietēm viegli izbraukt no valsts, un šis faktors veicina to, ka nepastāv valodas barjera.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019