10 veidi kā atmaskot ārstu, kuram nevar uzticēties

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

Jūs esat pamanījuši, cik vienkārši ir atklāt sliktus ārstus filmās? Viņus vienmēr kaut kas nodod, ārējais izskats, manieres, vai profesionālisma līmenis. Svarīgāk ir māka noteikt ārsta nekompetenci reālajā dzīvē. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: adme.ru
1. Neciena jūsu laiku

Labam speciālistam ir jābūt pārliecinātam par sevi, uzmanīgam, optimistiskam, laipnam un punktuālam. Ja viņš nevar pieņemt jūs noteiktā laikā un atkārto to jau kuru reizi, tad visticamāk esat vērsušies pie neīstā daktera.
2. Atsauksmes

Speciālistam reputācija spēlē svarīgu lomu! Ja viņš patiesi ir labs savā lietā, tad cilvēki, tad lielākoties cilvēki atsauksies pozitīvi par viņu. Tāpēc neaizmirstiet par šo punktu, kad vēršaties pie jauna ārsta.
Foto: adme.ru
3. Neievēro ētiku

Ja vizītes laikā ārsts izrāda neuzmanību pret jums, ātri aizmirst problēmas īpatnības, bieži sajauc jūs ar citiem cilvēkiem, tas liecina par viņa nekompetenci.
Foto: adme.ru
4. Neprot klausīties un neatbild uz jūsu jautājumiem

Labs ārsts obligāti uzklausīs pacientu, lai tas varētu pastāstīt par savām problēmām. Viņš uzmanīgi uzklausīs, mierīgi un pacietīgi atbildēs uz visiem jautājumiem un komentēs jebkuru savu lēmumu. Turklāt, viņš vienmēr izskaidros, kas notiek un atklās visus nesaprotamos terminus pacientam.
Foto: adme.ru
5. Izmanto novecojušas metodes

Nevajag šaubīties tajā, ka katram ārstam aiz muguras ir medicīniskā izglītība, bet mūsdienu zinātne attīstās ātros tempos: diagnostikas metodes uzlabojas, pastāvīgi atjaunojas zināšanu bāze par slimībām, parādās jauni klīniskie izmeklējumu rezultāti. Tāpēc labam speciālistam vajadzētu uzlabot savas zināšanas. Viņam nevajadzētu uzstādīt novecojušas diagnozes.
Foto: adme.ru
6. Nozīmē daudz analīzes

Ja ārsts nozīmē jums nodot daudz analīzes un veikt sarežģītas diagnostiskās procedūras, turklāt neizrunājot ar jums iespējamo diagnozi un neizskaidrojot jums sarežģīto vai dārgo procedūru nepieciešamību.

7. Neinteresējas par to, kādus preparātus jūs lietojat

Labs speciālists obligāti uzdos jautājumus par jūsu pašsajūtu, ieradumiem, dzīvesveidu un preparātiem ko lietojat. Viņš arī pajautās par slimību gadījumiem starp tuvākajiem radiniekiem - vecākiem, vecvecākiem, māsām vai brāļiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019