11 iemesli, kāpēc tev vajadzētu cienīt draugu - Lauvu

Advertisement
Advertisement

Ja jums ir ir draugs Lauva, tad jūs jau esat dzirdējuši par viņu neticamajiem plāniem dzimšanas dienas svinībām,  par viņu kreatīvajām idejām. 

 

Lauvas ir pazīstami ar savu pozitīvo noskaņu, enerģiskumu, optimismu un pašpārliecību. Augusts - Lauvu mēnesis ir viņu košākais periods. 

 

Piedāvājam jums aplūkot Lauvu rakstura īpašības, kuras vajdzētu cienīt.

Raksta turpinājums - lapa #1
Lauvas - uzticami draugi

Tā kā Lauva tiek uzskatīts par `džungļu Karali`, tad arī reālajā dzīvē Lauvas ciena katru cilvēku, kas atrodas viņam blakus. Viņi tic, ka katrs satiktais cilvēks dzīves ceļā nav vienkārši tāpat un viņi par jebkuru cenu uzturēs savas attiecības. Lauvas neļaus kādam `aizbēgt` tik vienkārši no viņu dzīves. Ja kādreiz satiksiet kādu Lauvu - tas būs ilgstošs un kopīgs ceļš.
Lauva - kompānijas dvēsele

Lauvas vienmēr taisa plānos, atrod labākās atpūtas vietas un jebkurā ballītē atradīsies kopā ar jums līdz pašām tās beigām. Tā kā Lauvas baidās palaist garām kaut ko interesantu un svarīgu, tad viņi nekad neatteiksies no tādas labas laika pabadīšanas, kā ballīte.
Lauvas - labākie padomdevēji

Tas nav noslēpums, ka Lauva - viens no pašpārliecības simboliem. Tāpēc viņi ir ļoti uzstājīgi un rūpējās par saviem draugiem, viņi vienmēr mācās no savām kļūdām un viņiem patīk palielīties ar saviem panākumiem. Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji zina, ka ir labi padomdevēji saviem tuvajiem cilvēkiem un tāpēc izmanto tam visu savu dzīves pieredzi.
Lauvas - mūžīgie optimisti

Optimisms - viena no labākajām Lauvas pusēm. Viņi piedzima vasaras vidū, kad dzīve liekas bezrūpīga, silta un laimīga. Dodiet viņiem tiesības meklēt gaišo pusi jebkurā situācijā, vai arī vienkārši parādīt izeju no grūtas situācijas un iegūsiet no viņu atbildes mācību, ar kuras palīdzību iziesiet sauss no ūdens.
Lauvas - labākie organizatori

Tajā laikā, kad daži mūsu draugi (piemēram Jaunavas un Mežāži) var būt vairāk organizēti, nekā džungļu karaļi, Lauvas ir vieni no nedaudzajiem, kuri noved lielākoties savus plānus līdz galam. Viņi ir pārliecināti par to, ka ja vēlies kaut ko izdarīt labi - izdari to pats. Ja vēlies uzzināt, kur atrodas labākās piknika vietas, labākie kūrorti, varat pilnībā paļauties uz savu draugu Lauvu.
Lauvas - labākie cīnītāji

Lauvas neredz robežas, kad iet pie mērķa. Viņi stāda sev priekšā lielu daudzumu mērķu, kuri parasti ietver sevī: kāpšanu pa karjeras kāpnēm, ceļošanu pa visu pasauli, attiecību nostiprināšanu utt. Viņu mērķi iedvesmo ne tikai viņus pašu, bet arī viņu draugus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019