12 draugu tipi, no kuriem labāk vajadzētu turēties pa gabalu

Advertisement
Foto: adme.ru
Advertisement

Ir labi, kad blakus ir uzticami draugi. Ar viņiem ir viegli arī parunāt par ko nopietnu un izklaidēties, vai arī vienkārši paklusēt. Dažreiz var stipri apdedzināties, uzticoties ne īstajam cilvēkam. 

 

Mēs esam noskaidrojuši, ka eksistē 12 cilvēku tipi, ar kuriem nav izbēgams skandāls. Esiet uzmanīgi un nelaidiet viņus sev pārāk tuvu klāt. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: adme.ru
1. Upuri: `Jums visiem ir labi, ne tā kā man`

Viņus visi apvaino un tieši viņi slimo ar dažādām slimībām. Ar upuriem būs grūti komunicēt, vienīgi pastāvīgi vajadzēs slaucīt asaras un aizvainojošas sarunas.
Foto: adme.ru
2. Glābēji: `Tūlīt pateikšu, kā labāk tev rīkoties`

Viņiem vienmēr ir instrukcijas un gatavi padomi visiem dzīves gadījumiem. Pat tad, ja te nav nekādu problēmu un jūs taisāties parunāt par ko citu. Viņam vienkārši ir patīkami justies kā pieaugušajam. Jums to vajag?
Foto: adme.ru
3. Skauģis: `Ja vien man tā veiktos, kā tev`

Tādiem cilvēkiem obligāti vajag iegūt to, kas ir jums. Par jebkuru cenu. Tikai vēlāk izrādīsies tā, ka viņiem to nemaz nav gribējies. Bet vainīgs paliksiet jūs pats, jo jūs visiem taču stāstiet par saviem sasniegumiem.
Foto: adme.ru
4. Izdomātāji: `A davaj mēs ...`

Tikko, kā kā tāds cilvēks sāks darīt ko jaunu, viņš sāks mācīt citus. Pastāvīgi jums teiks, ka ir nepieciešams glābt dzīvniekus, nodarboties ar retu meditācijas veidu un jāēd tikai augļi. Izturēt to varēs tikai cilvēki, ar stipru raksturu.
Foto: adme.ru
5. Viendieņi: `A kas vispār vakar notika?`

Tādas personības dzīvo ar devīzi: `Dzīve mums ir tikai viena`. Tātad, var tērēt laiku pa tukšo un pastāvīgi meklēt piedzīvojumus. Tādā kompānijā ir jautri un interesanti kādu laiku, bet labi draugi no viņiem nesanāks.
Foto: adme.ru
6. Lūdzēji: `Drīkst pie tevis ... ?`

Ir tādi cilvēki, kuri ir pieraduši lūgt. Nav nekā traka pacienāt dažreiz draugu kafejnīcā vai atdot viņam savu mantu. Bet ja cilvēks mūždien lūdzas, vislabāk ir izbeigt tādu saikni. Savādāk, jūs uz kakla vilksiet lūdzēju un būsiet vainīgs visās viņa problēmās.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019