14 padomi sievietēm!

Advertisement
Advertisement

1. Divas segas - neliecina, par to, ka attiecībās ir iestājusies krīze, bet gan par to, ka esat «ilglaicīgs pāris».

 

2. Nesteidzies teikt, ka tas ir Tavs Cilvēks, pirms neesat kopā piedzīvojuši zaudējumu, uzvaru, pretinieka uzvaru un remontu.

 

3. Nevajag rēķināties ar to, ka Tavs vīrs būs spēcīgs it visā, kur Tu pati esi kā «nulle bez komatiņa».

 

4. Tev jābūt vismaz vienam karaliskajam ēdienam. Bet tas nedrīkst būt tas ēdiens, ar kuru baroji savu vīru, Jūsu attiecību sākumā, kad viņš prasīja papildus porciju un kliedza: «Dievīgi!» Liela ir iespēja, ka viņš Tavu «karbonaru» joprojām atceras ar sāpēm sirdī un vēderā, bet pirmo randiņu etiķete piespieda viņu tā rīkoties.

Raksta turpinājums - lapa #1
5. Lai arī cik smaga diena Jums abiem nebūtu bijusi, laiks un spēks minetam vienmēr jāatrod.

6. Dažreiz vīriem nemaz negribas seksu, bet gan vienkārši uzlikt galvu uz sievas ceļiem un lai viņa paglauda tiem muguriņu.

7. Pirms kaut ko dari, iedomājies, kāda būs Tava vīra seja, kad izstāstīsi viņam par to.
8. Necenties izlikties labāka, nekā patiesībā esi (piem. daudz runājot, stāstot, utt.) viņa draugu vai priekšnieku priekšā, ar cerību, ka viņi visi nonāks pie secinājuma, kā Tavam vīram ir paveicies ar tik lielisku sievu! Drīzāk, Tavs vīrietis viņu acīs izskatīsies pēc lūzera, kurš ir sievai zem tupeles. Pietiekami būs, ja Tu vienkārši labi izskatīsies.

9. Vīram ir tikpat daudz tiesību apvainoties par to, ka Tu atstāj poda vāku nolaistu, cik Tev - ka viņš to atstāj paceltu.

10. Ja Tavs vīrs taisās vai jau ir izdarījis kādu muļķību, var arī paklusēt. Bet, ja kaut ko ļaunu Tev vai citiem - nekādā gadījumā neklusē! Dzīvot kopā ar cilvēku, kuru Tu pat par cilvēku neuzskati - briesmīgākais liktenis.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017