15 lietas, ko stipras sievietes necieš attiecībās

Advertisement
Advertisement

1. Atrunāšanās


Ja kaut kas nenotiek labi vienu reizi, divas - to var saprast, bet pastāvīga atrunāšanās nav pieņemama. Stipras sievietes pieņem atvainošanos, bet zina, kad pārstāt tās pieņemt un aiziet.

 


2. Neglītas dīvainības

 

Stipra sieviete necietīs vīrieti, kurš atceļ randiņu pēdējā minūtē, kad viņa jau ir apģērbusies un gatava iet. Viņai ir vajadzīgi solījumi, kuri tiks izpildīti.

 

3. Necieņa

 

Stipras sievietes padara pievilcīgas cieņa, kura viņām ir pret sevi. Viņas nekad necietīs, kad ar viņām runās pazemojoši. Ja vīrietis to atļaujās, tad viņa sevi pietiekami ciena, lai aizietu prom.

Raksta turpinājums - lapa #1
4. Kontrole

Stipras sievietes - neatkarīgas sievietes. Viņām ir sava dzīve un vīrietis. Viņai nav jāsaka, kas ir jādara. Stipru sievieti nav iespējams kontrolēt.

5. Piekrist mazākajam

Stirpas sievietes zina, ko vēlas un meklē cilvēkus ar tādām īpašībām. Varbūt viņas prasa pārāk daudz, bet viņas zina savu cenu un nepiekritīs mazākajam.

6. Meli

Stipras sievietes ir godīgas. Viņas spēs par visu pastāstīt savam vīrietim. Un gaidīs no viņa tādu pašu attieksmi. Ja viņa pieķers viņu melojam, tad tas salauzīs viņas uzticību, ja nav uzticības, nav jēgas attiecībām.
7. Krāpšana

Stipras sievietes nekad necietīs krāpšanu. Ja viņa pieķers vismaz vienreiz savu vīrieti krāpjam, viņai tā pietiks. Un nav svarīgi, kā viņš atrunāsies. Stipra sieviete nevainos sevi, viņa zina, ka visa lieta ir viņa kompleksos.

8. Gaidīšana

Stipras sievietes zina laika cenu. Viņa negaidīs viņa telefona zvanu. Ja viņš uzrakstīts viņai tikai pēc 3 dienām, tad viņš var pat negaidīt viņas atbildi.

9. Atbalsta trūkums

Stiprām sievietēm ir vajadzīgs atbalsts. Viņas dara daudz vairāk, nekā parastas sievietes. Ja vīrietis neatbalsta viņu, netic viņai, nemotivē, tad viņai tāds nav vajadzīgs. Stipras sievietes ciena cilvēkus, kuri izved viņas jaunā līmenī.
Foto: wp.com
10. Manipulācijas

Stipras sievietes nereaģē uz manipulēšanu

11. Greizsirdība

Viņas nevar tērēt savu laiku, mēģinot pārliecināt vīrieti tajā, ka viņa ir uzticīga viņam, ka puiši it tikai draugi. Viņa tērē pietiekami daudz laika darbam ar sevi.

12. Labvēlības trūkums

Cilvēki ir nikni, kad jūt draudus. Stipras sievietes neizvēlās niknus un ļaunus vīriešus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017