15 lietas, ko stipras sievietes necieš attiecībās

Advertisement
Advertisement

1. Atrunāšanās


Ja kaut kas nenotiek labi vienu reizi, divas - to var saprast, bet pastāvīga atrunāšanās nav pieņemama. Stipras sievietes pieņem atvainošanos, bet zina, kad pārstāt tās pieņemt un aiziet.

 


2. Neglītas dīvainības

 

Stipra sieviete necietīs vīrieti, kurš atceļ randiņu pēdējā minūtē, kad viņa jau ir apģērbusies un gatava iet. Viņai ir vajadzīgi solījumi, kuri tiks izpildīti.

 

3. Necieņa

 

Stipras sievietes padara pievilcīgas cieņa, kura viņām ir pret sevi. Viņas nekad necietīs, kad ar viņām runās pazemojoši. Ja vīrietis to atļaujās, tad viņa sevi pietiekami ciena, lai aizietu prom.

Raksta turpinājums
4. Kontrole

Stipras sievietes - neatkarīgas sievietes. Viņām ir sava dzīve un vīrietis. Viņai nav jāsaka, kas ir jādara. Stipru sievieti nav iespējams kontrolēt.

5. Piekrist mazākajam

Stirpas sievietes zina, ko vēlas un meklē cilvēkus ar tādām īpašībām. Varbūt viņas prasa pārāk daudz, bet viņas zina savu cenu un nepiekritīs mazākajam.

6. Meli

Stipras sievietes ir godīgas. Viņas spēs par visu pastāstīt savam vīrietim. Un gaidīs no viņa tādu pašu attieksmi. Ja viņa pieķers viņu melojam, tad tas salauzīs viņas uzticību, ja nav uzticības, nav jēgas attiecībām.
7. Krāpšana

Stipras sievietes nekad necietīs krāpšanu. Ja viņa pieķers vismaz vienreiz savu vīrieti krāpjam, viņai tā pietiks. Un nav svarīgi, kā viņš atrunāsies. Stipra sieviete nevainos sevi, viņa zina, ka visa lieta ir viņa kompleksos.

8. Gaidīšana

Stipras sievietes zina laika cenu. Viņa negaidīs viņa telefona zvanu. Ja viņš uzrakstīts viņai tikai pēc 3 dienām, tad viņš var pat negaidīt viņas atbildi.

9. Atbalsta trūkums

Stiprām sievietēm ir vajadzīgs atbalsts. Viņas dara daudz vairāk, nekā parastas sievietes. Ja vīrietis neatbalsta viņu, netic viņai, nemotivē, tad viņai tāds nav vajadzīgs. Stipras sievietes ciena cilvēkus, kuri izved viņas jaunā līmenī.
Foto: wp.com
10. Manipulācijas

Stipras sievietes nereaģē uz manipulēšanu

11. Greizsirdība

Viņas nevar tērēt savu laiku, mēģinot pārliecināt vīrieti tajā, ka viņa ir uzticīga viņam, ka puiši it tikai draugi. Viņa tērē pietiekami daudz laika darbam ar sevi.

12. Labvēlības trūkums

Cilvēki ir nikni, kad jūt draudus. Stipras sievietes neizvēlās niknus un ļaunus vīriešus.
13. Emocionālā vardarbība un toksiskie cilvēki

Stipras sievietes necietīs nevienu, kas slikti pret viņām izturas.

14. Uzmanība

Viņa gaida no vīrieša laiku un uzmanību, tāpēc, ka ir gatava viņam sniegt savējo. Ja viņš pazūd uz pāris nedēļām, bet vēlāk izlemj atgriezties, tad viņš var ne uz ko necerēt.

15. Sevis vainošana

Pat stipras sievietes nav ideālas. Viņas arī pieļauj kļūdas, bet viņas atvainojas, mācās no tām un aizmirst. Viņas neieciklējās pagātnē. Ja vīrietis viņai nezvanīs, viņa nemeklēs vainu sevī.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019