15 pazīmes, ka sieviete jūs krāpj!

Advertisement
Advertisement

Līdzīgi kā vīriešu sānsoļiem, arī sieviešu sānsoļim ir savi iemesli, un bieži to ir pat vairāk nekā vīriešiem.

 

Savas sievas vai draudzenes krāpšanu nemaz nav tik viegli noteikt, jo sievietes lieliski prot noslēpt savus sānsoļus tā, lai vīrietis neko nenojaustu un viņa paliktu kopā ar to, neskatoties uz to, ka ir viņu krāpusi. Lai kā arī nebūtu, iemesli, kādēļ sieviete krāpj var būt ļoti daudz, bet pazīmes, lai to noteiktu nemaz nav tik daudz.Raksta turpinājums - lapa #1
1. Sievietei pēkšņi ir parādījušies daudz jaunu draugu, ar kuriem viņa pavada kopā lielāko daļu sava laika. Vai arī viņa ir sākusi bieži tikties ar vecām draudzenēm.

2. Sieviete pastiprināti rūpējas par savu izskatu. Jauna frizūra, kura ir jaunums arī jums, spilgts meikaps. Iespējams, jaunais izskats ir domāts tieši jums, bet tas tikai tādā gadījumā, ja viņa tieši ar jums cenšas pavadīt vairāk laika, nevis ar savām draudzenēm.
 
3. Pēkšņs aizliegums iejaukties personīgā dzīvē. Iepriekš bija brīvi pieejams viņas mobilais vai portatīvais dators, nu tas ir aizliegts.

4. Vēl viena pazīme – izredzētā ir pārāk maiga, pirms prasīšanas par izklaidi ārpus mājām un ar nakšņošanu. Vai gluži otrādi, viņa cenšas izvairīties no tuva kontakta un skūpstiem.
5. Vienaldzība pret seksu. Jūs esat kļuvis neinteresants viņai un viņa cenšas ātrāk aiziet gulēt, lai izvairītos no intīmām attiecībām. Tā ir visdrošākā un nepatīkamākā pazīme.

6. Sieva sāk strauji reaģēt uz vīra trūkumiem, cenšas viņu izsmiet.

7. Viņa neatbild uz zvaniem, kaut gan agrāk tā nekad nedarīja. Izliekas, ka aizmirsusi telefonu mājās, vai izslēgusi skaņu, vai vispār izslēdz un paskaidro, ka baterija izlādējusies.

8. Bieži piemin jaunu kolēģi vai paziņu, par kuru iepriekš nebija pat ieminējusies.
9. Vēl viena standarta pazīme – darbs. Viņa biežāk paliek kaut kādos semināros, konsultācijās, tikšanās. Stāsta, ka viņu rāj darbā, vai viņa pastāvīgi „pabeidz atskaiti”.

10. Viņa neatļauj viņu sagaidīt pēc darba vai papildus apmācībām, ar darbu saistītiem notikumiem. Negrib, lai sagaida pēc tikšanās reizes ar draudzenēm. Izskaidro to tā, ka nezina, cikos viss beigsies.
11. Viņai ir pilnīgi vienalga, cik ilgi esat aizkavējies darbā, kur ejat un kad atgriezīsieties.

12. Viņa ir sākusi visam piekrist, ka tikai samazinātu jūsu kontaktu līdz minimumam.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017