15 pazīmes, ka tavs vīrietis ir neveiksminieks un tev par to sevi vainot nevajadzētu

Advertisement
Advertisement

Daudzas sievietes ir pārāk jaukas. Viņas ir spējīgas dot savam vīrietim neskaitāmas iespējas, lai gan cerības netiek attaisnotas. Katru reizi ir ticība, ka ar mīlestību, kas tiek dota, būs pietiekoši, lai viņš minītos, beidzot pieaugtu un kļūtu atbildīgāks, bet rezultāts ir sarūgtinošs. Mīļās sievietes, ja saprotat, ka nav iespējams mainīt savu vīrieti, šķiraties. Meklējat kādu, kurš nebūtu jāmaina un kuram dzīve ir jau sakārtota. Jums nevajadzētu auklēties ar pieaugušu cilvēku un noteikti neesat to pelnījušas.

 

Vīrietim jāspēj rūpēties par sevi.

 

Pāris pazīmes, kas liecina, ka vīrietis, ar ko tiecies, ir neveiksminieks un būtu jāpārtrauc attiecības ar viņu.

 

 

Raksta turpinājums
1. Viņš nav orientēts uz karjeras izaugsmi, viņam nav ienākumu un nav arī nākotnes plānu. Viņš dzīvo šodienai.

2. Viņš ir pārāk lepns, lai piekāptos un atvainotos. Viņš ir arī pārāk nedrošs par sevi un nespēj pārdzīvot, kad tiek aizskarts viņa lepnums. Viņš uzskata, ka nekad nekļūdās un viņam nav jāatvainojas, kā arī izrāda neapmierinātību, kad tiek kritizēts.

3. Attiecību laikā nav notikusi pašattīstība, kas ir svarīga. Viņš ir tāds pats kā sākumā, kad iepazināties.

4. Pat otras puses ģimene apliecina, ka viņa dzīvē ir juceklis. Viņi apgalvo, ka esi pelnījusi ko labāku un tikai lieki tērē laiku ar tādu kā viņš un labāk būtu, ja jūs šķirtos.

5. Viņš ir pārāk prasīgs un, lai gan savu dzīvi nav spējis sakārtot, kontrolē viņš tevi un tavu dzīvi. Pamēģināt jau var, bet, ja nav paredzams veiksmīgs iznākums, labāk tomēr šķirties, jo nekas labs no šādām attiecībām nav gaidāms.
6. Finansiālais stāvoklis viņam dzīvē nav noteicošais un ar naudu viņš rīkojas neapdomīgi, to tērējot dārgām, nevajadzīgām lietām.

7. Viņš pat neatceras, kad ir tava dzimšanas diena... Katru reizi.

8. Viņš sagaida, ka dosi naudu, jo viņam tās nekad nav. Viņš nenovērtē to, cik grūti tev nācies nopelnīt šo naudu, ko viņš tik neapdomīgi tērē. Viņš ir kā mazs bērns saldumu veikalā.

9. Viņš tev bieži melo, kas ir iznākums tam, ka viņš tevi vērtē pārāk zemu. Viņš arī slēpj savus patiesos nolūkus. Ja nāksies saskarties ar problēmsituāciju, viņa risinājums būs melot.

10. Viņam neinteresē kā tava diena pagājusi un kā tu jūties. Viņam svarīgs ir tikai viņš pats.
11. Viņam nav pastāvīgu draugu, ar ko viņš uzturētu kontaktu, bet tikai tādi, kas pārtrauc kontaktu, līdzko iepazinuši viņu un sapratuši, ka viņš ir tāds cilvēks, no kura labāk turēties pa gabalu.

12. Viņš vienmēr pārkāpj likumu. Iemesli var būt visdažādākie. Braukšana dzērumā, vardarbība ģimenē vai pat veikala zādzība.

13. Viņš izvairās no konfliktsituācijām. Tā vietā, lai izrunātos, viņš paklusēs un aizies.

14. Viņš tevi krāpj gan fiziski, gan emocionāli. Viņu neuztrauc tavas jūties, svarīgāka ir viņa pašsajūta.

15. Viņam ir vienalga, ko par viņu domā tavi vecāki un draugi, lai arī cik svarīgi tev viņi nebūtu. Viņš turpinās darīt to, ko ir iecerējis.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017