2 uzticami veidi, kā uzzināt par savu nākotni 5-10 gadus uz priekšu

Advertisement
Advertisement

Kad tev ir 20 gadu un runas nevar būt par to, lai nodzīvotu kā visi. Tas ir tas brīnišķīgais periods, kad ir acīmredzams, ka visi cilvēki, kā cilvēki, bet tu - īpašais un nākotnē tevi gaida viss īpašais. Tajā ir visa patiesība, bet lieta nav tajā cik tev pietiks spēka nepadoties inercei un būt īpašam, nevis tikai tā domāt, bet runa tagad nav par to. 

 

Otrs jautājums, kad tev ir gandrīz 30. Ieradumi ir noformēti, komunikācija nostabilizejusies, pagātnes krava velkas līdz - izmest žēl. Šeit ir aktuāli un patiesi veidi kā uzzināt, kas būs ar tavu dzīvi pēc 5-10 gadiem. Izmēģināsim?

 

Raksta turpinājums
Pirmais veids

Padomājiet par savu sabiedrību: kolēģiem, radiniekiem, draugiem, paziņām - tos visus, ar kuriem jūs regulāri komunicējat. Kaut vai pāris reizes mēnesī. It īpaši par tiem, ar kuriem satiekaties ik nedēļu. Runa neiet tikai par draudzību un siltām attiecībām, bet runa iet par jebkurām attiecībām.

Paskatieties uz tiem, kuri ir vecāki par 5 gadiem.

Apsveicu, tā ir jūsu nākotne pēc pieciem gadiem!

Paskatieties uz tiem, kuri ir vecāki par 10 gadiem - tā ir jūsu nākotne pēc 10 gadiem.

Mēs priecājamies par jums tikai tajā gadījumā, ja jums apkārt atrodas iedvesmojoši piemēri, kuriem gribas līdzināties.

Pretējā gadījumā - skatieties uzmanīgi un analizējiet.
Foto: snob.ru
Ja jūs atstāsiet visu kā ir, tad jūs kustēsieties viņiem līdz, neveicot kardinālus soļus savās vēlmēs .

Piedāvājam objektīvi novērtēt kā ārējos atribūtus - kas cilvēkam ir (finansiālais līdzsvars, ģimene, ārējais izskats), arī viņa stāvokli: ko jūt, cik bieži smaida, cik daudz izjūt bailes vai trauksmi, vai ir labsirdīgs vai nikns uz pasauli utt. Paskatieties kompleksi un aukstasinīgi. Sakritība ar jūsu nākotni būs uz visiem 80%.

Ļaujiet atgādināt:

Pati lielākā dzīves muļķība - cerēt uz pārmaiņām, turpinot ikdienā darīt visu to pašu. Tikai nevajag teikt par zvaigznēm, horoskopiem un citām muļķībām. Jūsu sabiedrības cilvēki tos arī lasīja.
Otrais veids

Otrs veids uzzināt savu nākotni - to izveidot.

Vai nu izveidojiet to paši, vai atkārtojiet citus. Veidot savu pasaules karti, soli pa solim liekot savu personīgo ceļu, precīzi izvēloties sabiedrību, lietas, domas, dekorācijas un pat emocijas. Šo veidu pēc statistikas izvēlās tikai 3% pasaules iedzīvotāju.

Tas ir grūti, bet tas ir tā vērts. Visu laiku ir jāuzņem atbildība uz sevis, nebaidoties riskēt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019