20 lietas, kuras nekad nedara pašpārliecināti cilvēki: tev noteikti tas noderēs!

Advertisement
Advertisement

Iemācieties pārņemt varu pār savām domām, lai izmainītu savu uzvedību un spētu pieņemt, nozīmīgus lēmumus, kas attur veikt kādu soli!

 

Avots

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.ua
Viņas sirds briesmīgi dauzījās.

Desmitiem acu pāru bija pavērsti uz viņu.

Vienīgais, kas atradās starp viņu un viņas kailumu, bija plāns halāts, un viņa taisījās novilkt to nost, lai stāvētu visu šo cilvēku priekšā pilnīgi kaila.

Instruktors paskatījās uz viņu, liekot saprast, ka ir pienācis laiks. Viņa ievilka dziļu elpu un halāts nokrita uz grīdas. Viņa nekad vēl nebija jutusies tik nedroši.

Pēc pāris minūtēm, viņa uzdrošinājās paskatīties dažiem cilvēkiem acīs. Viņi rūpīgi skatījās uz viņas ķermeni un viņu sejas izteiksmes bija nopietnas. Viņi neaprunāja viņu. Viņi skatījās uz viņas ķermeni, kā uz kaut ko brīnišķīgu, kā uz kaut ko tādu, ko varētu attēlot uz papīra. Viņa bija māksla.
Foto: fb.ru
Viņa sāka atslābināties. Nākamās stundas garumā viņa bija ne tikai pašpārliecināta, stāvot kaila visu šo mākslinieku priekšā - viņa juta brīvību. Ne tikai tāpēc, ka viņa rādīja savu ķermeni, bet tāpēc, ka uzdrošinājās izdarīt ko tādu, no kā ļoti baidījās.

Iedomājies šo sajūtu - būt pašpārliecinātam un darīt visu, kas vien ienāk prātā. Iedomājies ar sev sajūtu, atteikties no jūsu metaforiskā halāta un izdarīt to, kas jūs biedē.

Lielākoties, pašpārliecinātu cilvēku par tādiem nepiedzima. Kā jau visi, viņiem arī bija bailes, bet pašpārliecināti cilvēki neļāva šīm bailēm kontrolēt viņu likteni. Viņi sāka spēlēt aktīvu lomu savā domu mainīšanā.
1. Nestāsta par sevi nepatiesību
Pašpārliecināti cilvēki nemelo par sevi. Viņi netic tādām negatīvām domām, kā `Esmu pārāk vecs`, vai `Nepietiekami gudrs`. Viņi to nenoliedz un neizplata par sevi līdzīgu informāciju. Viņi ir patiesi paši pret sevi, pat tad, ja patiesība liekas pārāk smaga.

2. Nelielās ar to, ko vēl nav paveikuši
Viņiem ir idejas un viņi spēj brīvi padalīties par tiem personīgajās sarunās. Viņiem ir arī personīgās robežas, kurām viņi nekad nepārkāps un nelielīsies priekšlaicīgi. Tās nav bailes, ka kāds spēj izjaukt viņu plānus. Tā ir vienkārši, vēlme neizskatīties muļķīgi.

3. Nepārdzīvo pēc atteikuma
Pašpārliecināti cilvēki saprot, ka viņu trūkumi nav traucēklis pretī veiksmei. Viņi zina: atteikums - tā ir tikai mācība un tās secinājumi var būt noderīgi nākamajam mēģinājumam. Protams, viņi ir bēdīgi, kad saņem atteikumu, bet viņi spēj pārdzīvot, aizmirst un kustēties uz priekšu - tik reizes, cik tas būs nepieciešams. Atteikums nav iemesls atmest ideju.

4. Viņiem nevajag svešu piekrišanu
Viņi neupurē savas vēlmes un mērķus tam dēļ, lai cilvēki, kuri ir blakus teiktu, ka viņi rīkojas labi. Viņu rīcība un izvēle nav atkarīga no svešu cilvēku viedokļa, viņi darbojās tikai ar savu saprātu. Viņi ir spējīgi ciest diskomfortu, kuru rada tie, kuri ir vīlušies viņos.

5. Neaizmirst par ārējo izskatu
Kad jūs esat pašpārliecināts, jums ir laba attieksme pret savu izskatu. Jūs cenšaties uzlabot to, ko jūs varat un tiecaties pretī veselībai un ideālam izskatam. Tad jūs sevi pieņemat, mīliet sevi un cieniet. Tas ir ļoti svarīgi veiksmei. Jūs saprotat, ka izskats nenosaka, kas jūs esat, bet tas daļēji norāda uz jūsu spēju būt veiksmīgam. Pašpārliecinātiem cilvēkiem piemīt pietiekama pašcieņa, lai paliktu formā, ēstu veselīgu pārtiku, jo viņi zina, ka viņu ķermenis ir pelnījis, lai par to rūpētos pareizi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017