20 lietas, kuras nekad nedara pašpārliecināti cilvēki: tev noteikti tas noderēs!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
Foto: 5sfer.com
6. Neaizmirst par žestiem un mīmiku
Viņi neizbēg no acu kontakta. Viņi nenolaiž galvu lejā. Viņi neaizmirst smaidīt un pasveicināt cilvēku ar stingru rokasspiedienu. Viņi tiešām zina, ka tad kad klusē, viņu žesti, skatieni un mīmika var liecināt par daudz ko. Viņi bieži vien praktizē neverbālo komunikācijas veidu.

7. Viņi nedara pāri citiem, lai justos labi
Viņiem nav vajadzības runāt slikti par citiem, lai paši paspīdētu saulītē. Viņi labi saprot, ka veiksmīgie cilvēki neapskauž un sasniedz visu paši. Viņi skatās uz laimīgiem cilvēkiem, tas kalpo viņiem kā motivācija. Viņi skatās uz tiem labākajiem un cenšas sasniegt to pašu veiksmi dzīvē.

8. Viņi neslēpj savas kļūdas
Pašpārliecināti cilvēki zina, ka kļūdas nav izbēgamas, bet tās ir labojamas, tāpēc nav vajadzības uz to iespringt. Viņi atvainojas, kad tas ir nepieciešams un dara visu, lai izlabotu situāciju. Viņi atzīst savu vainu un nenoveļ to uz citiem. Viņi nes pilnīgu atbildību par savu rīcību un vārdiem.

9. Nepiekrīt mazākajam
Viņi zina ko grib un viņi iet uz to. Viņi mudina sevi iet augstāk un augstāk. Pašpārliecināti cilvēki uzstāda sev augstus mērķus un uzskata, ka pilnībai nav robežu. Viņi zina, ka ir pelnījuši labāko gan darbā, gan dzīvē.

10. Neizbēg no komunikācijas ar citiem cilvēkiem
Palikt izolētam no sabiedrības ir pirmā pazīme necieņai pret sevi. Ja jūs esat pašpārliecināts jūs neizbēgsiet no komunikācijas ar citiem.
11. Nelaižat garām iespēju uzzināt ko jaunu
Jaunas zināšanas, pašpārliecinātiem cilvēkiem ļauj sasniegt dzīvē daudz vairāk, tas dod arī daudz iespējas, lai attīstītos tālāk. Viņi meklē jaunus veidus, lai attīstītu sevi ar jaunu zināšanu palīdzību.

12. Nepievērsiet uzmanību vairāk vājajām pusēm, nekā stiprajām
Daudzi cilvēki domā, ka viņiem ir jāpievērš vairāk uzmanības vājajām pusēm, bet pašpārliecināti cilvēki saprot, ka veiksme atnāk ar stipro pušu uzlabošanu. Viņi ir spējīgi pieņemt savas vājās puses un uzlabos tās, kur viņi zina, ka sasniegs lielus panākumus. Viņi tērē savu enerģiju tam, lai justos labi un komforti.

13. Neaizmirst par kompromisiem
Galveno vērtību noteikšana ļauj saprast principus, kuri piemīt jums. Dzīvot ar šiem principiem, nozīmē, ka jūs neiesiet uz kompromisu un neatteiksieties no tā, kas jums ir dārgs. Ar pārliecību jūs izmantojat šos principus, pieņemot lēmumus savā dzīvē un darbā. Dažreiz nākas iet uz kompromisu, pat tad, ja tas nozīmē atteikties no vēlamā īslaicīgā perspektīvā.

14. Nebaidās lūgt palīdzību tad, kad tā ir nepieciešama
Kad jūs esat pārliecināts par sevi, jūs nejutīsieties pazemots, kad jums būs nepieciešama palīdzība vai atbalsts. Jūs atzīstat, ka palīdzība ir spēka un pašcieņas pazīme, nevis vājuma. Ja jums ir problēmas, nekautrējaties lūgt palīdzību profesionālim.

15. Neignorē savu intuīciju
Pašpārliecināti cilvēki neuzskata, ka citiem cilvēkiem ir atbildes uz visiem jautājumiem un zina vairāk, nekā viņi. Viņi ciena savu personīgo domāšanu un ieklausās savā intuīcijā.
Foto: klewo.com
16. Nezaudē iespēju uzlabot savas prasmes
Pašpārliecināti cilvēki skaidri redz, kas viņiem ir jādara, lai uzlabotu savas iespējas un veiksmi. Viņi ir gatavi iztērēt savu laiku un enerģiju uzlabojot savas prasmes.

17. Nemēģina izmainīt savu personību
Jūs varat būt intraverts vai ekstraverts un tai pat laikā būt pašpārliecināts. Šādi cilvēki saprot, ka pašpārliecība rodas no sajūtas, ka jūs spējat daudz sasniegt, esot pilnīgi autentiski. Sevis pieņemšana ir dzīvei svarīgs elements.

18. Neskatās uz svešām attiecībām un nemēģina tās atkārtot
Cilvēkiem ar zemu pārliecību bieži vien ir sliktas attiecības. Viņi nav pārliecināti par sevi un tāpēc viņi pieprasa sava partnera uzmanību. Pašpārliecināti cilvēki saprot, ka viņiem ir jāmīl un jāciena sevi, lai uzturētu stipras attiecības.

19. Nesarežģī sev dzīvi
Bieži vien, kad jums trūkst pašpārliecības, jūs veidojat tādu dzīvesveidu, lai izbēgtu no visam nepatikšanām. Pašpārliecināti cilvēki zina, ko viņi vēlas savā dzīvē un atrod veidus, lai sabalansētu savas vēlmes. Bieži vien, viņi pieņem stingrus lēmumus, uzstāda aizliegumus savā dzīvē, lai pārbaudītu, ko viņi vēlas vairāk par visu.

20. Nebaidās sev uzticēties
Šajā grūtajā dzīvē nākas lūgt palīdzību pašiem sev, bet daudzi neuzticas sev. Viņiem liekas, ka viņi nespēs, viņiem nesanāk un citiem izdosies labāk. Ir jāprot sev uzticēties un tikai tad, katra iesāktā lieta nonāks līdz savam loģiskajam iznākumam.

Redzat sevi, kādā no šiem punktiem?

Ja tā, tad atcerieties, pašpārliecība - tā ir prasme, kuru var iegūt, kā jebkuru citu prasmi. Jums nav jānoslēdz dzīve ar zemu pašnovērtējumu. Jūs varat justies pilnvērtīgs un lepoties ar to, kas jūs esat un ko jūs varat sasniegt.

Nometiet baiļu halātu, dariet to, kas uzlabos visus jūsu dzīves aspektus.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.
0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017