20 lietas, kuras nekad nedara pašpārliecināti cilvēki: tev noteikti tas noderēs!

Advertisement
Advertisement

Iemācieties pārņemt varu pār savām domām, lai izmainītu savu uzvedību un spētu pieņemt, nozīmīgus lēmumus, kas attur veikt kādu soli!

 

Avots

 

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.ua
Viņas sirds briesmīgi dauzījās.

Desmitiem acu pāru bija pavērsti uz viņu.

Vienīgais, kas atradās starp viņu un viņas kailumu, bija plāns halāts, un viņa taisījās novilkt to nost, lai stāvētu visu šo cilvēku priekšā pilnīgi kaila.

Instruktors paskatījās uz viņu, liekot saprast, ka ir pienācis laiks. Viņa ievilka dziļu elpu un halāts nokrita uz grīdas. Viņa nekad vēl nebija jutusies tik nedroši.

Pēc pāris minūtēm, viņa uzdrošinājās paskatīties dažiem cilvēkiem acīs. Viņi rūpīgi skatījās uz viņas ķermeni un viņu sejas izteiksmes bija nopietnas. Viņi neaprunāja viņu. Viņi skatījās uz viņas ķermeni, kā uz kaut ko brīnišķīgu, kā uz kaut ko tādu, ko varētu attēlot uz papīra. Viņa bija māksla.
Foto: fb.ru
Viņa sāka atslābināties. Nākamās stundas garumā viņa bija ne tikai pašpārliecināta, stāvot kaila visu šo mākslinieku priekšā - viņa juta brīvību. Ne tikai tāpēc, ka viņa rādīja savu ķermeni, bet tāpēc, ka uzdrošinājās izdarīt ko tādu, no kā ļoti baidījās.

Iedomājies šo sajūtu - būt pašpārliecinātam un darīt visu, kas vien ienāk prātā. Iedomājies ar sev sajūtu, atteikties no jūsu metaforiskā halāta un izdarīt to, kas jūs biedē.

Lielākoties, pašpārliecinātu cilvēku par tādiem nepiedzima. Kā jau visi, viņiem arī bija bailes, bet pašpārliecināti cilvēki neļāva šīm bailēm kontrolēt viņu likteni. Viņi sāka spēlēt aktīvu lomu savā domu mainīšanā.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017