20 lietiņas, kuras vajadzētu palaist vaļā, lai vienmēr justos laimīgs!

Advertisement
Advertisement

Lietas, kuras jūs spēsiet palaist vaļā, padarīs jūs brīvus un jūs kļūsiet laimīgi. 

 

Nav svarīgi, kas jūs esat par cilvēku, par ko sapņojat un pēc kā tiecaties, katra cilvēka galējais mērķis ir būt laimīgam. Vienmēr atrodas kaut kas tāds, kas attur mūs no vienīgā sapņa. Mūsu ierobežojumi ar gadiem iedzīvojas mums apkārt, kā akmens siena un ierobežo mūs no laimīgas dzīves. 

 

Nejauši vai speciāli, mēs katru dienu ierobežojam sevi no kaut kā, slēpjamies no dzīves un ja kādu dienu šīs barjeras salūzīs, kāda pārsteidzoša kļūs mūsu dzīve. Šo dienu var arī nesagaidīt, lūk 20 lietas, kuras palaižot vaļā, jūs spēsiet kļūs laimīgs. 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.ua
1. Citu labvēlība

Kāda citiem ir darīšana, ko par viņiem domā? Ja jūs esat laimīgi no lēmuma, kuru pieņemat, tā ir pareiza izvēle un nav svarīgi, ko par jums teiks citi. Padomājiet, cik jūs iegūsiet, ja pārstāsiet pastāvīgi skatīties uz citiem cilvēkiem, domājot, vai viņiem tas patiks vai nē.

Klausīties padomus - labs lēmums, bet neļaujiet citiem lemt kā nodzīvot jūsu dzīvi.
2. Dusmas un aizvainojums

Dusmas izēd jūs no iekšpuses, tā kā iemācieties samierināties ar tiem, kas jūs kaitina. Tas nenozīmē, ka ir jāļauj citiem jūs izmantot, jums vienkārši ir jāiemācās tikt galā ar dusmām un aizvainojumiem, ar sāpēm, kas paliek iekšā. Atcerieties, tas, kurš jūs sadusmo, kontrolē jūs.

Dzīve kļūst vieglāka, kad jūs iemācieties pieņemt atvainošanās.

Daudzi cilvēki savu aizvainojumu pārvērš atriebībā, tas ne pie kā laba nenoved. Šīs dusmas kaitē tikai jums.
Foto: d-cd.net
3. Ideāls ķermenis

Cik bieži jūs vadāties no skaistuma industrijas ideāliem? Jūsu ķermenis ir tas, kas pieder jums un jums ir tiesības pašam lemt, kā tam ir jāizskatās. Galvenais, kam ir nozīme, ir tas, kā jūs jūtaties. Komforti vai nē, pārējais nav svarīgs.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017