20 lietiņas, kuras vajadzētu palaist vaļā, lai vienmēr justos laimīgs!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #2
4. Ideāls partneris

Ideāla partnera neeksistē, tā kā neceri. Mums katram ir savs ideālais partnera veidols vai vismaz īpašību saraksts, kuras vēlamies redzēt savā partnerī, bet dzīve bieži vien uzspļauj uz šiem sarakstiem un rupji smejas par tiem.

Kādām īpašībām ir jāpiemīt jūsu partnerī, lai jūs būtu laimīgs? Visiem cilvēkiem vieni un tie paši: jums ir jāmīl viņš ar visu sirdi, jājūtas ar viņu viegli un komfortabli, viņam ir jāpieņem jūs tādu, kāds jūs esat. Ja ir divi pirmie punkti - ideāli, jūs esat atraduši to, ko vajag.

`Viņš nav ideāls. Tu - arī, un jūs nekad nebūsiet ideāli. Ja viņš kaut reizi ir licis tev smieties, ja viņš atzīst, ka viņš ir cilvēks un pieļauj kļūdas, esi ar viņu un dod viņam visu, ko vari. Viņš netaisās lasīt dzejoļus, nedomā par tevi katru momentu, bet viņš tev atdos daļu sevis, kaut arī zina, ka tu spēj to sasist. Nevajag vērtēt. Nevajag darīt viņam pāri, nemēģini viņu mainīt un negaidi no viņa neko vairāk, ko viņš nevar sniegt. Smaidi, kad viņš dara tevi laimīgu, kliedz, kad viņš tevi kaitina un ilgojies pēc viņa, kad viņš nav blakus. Mīlestība ir grūta tikai tāpēc, ka viņa ir. Tāpēc ideālu cilvēku nav, bet ir viens cilvēks, kurš būs ideāls tieši tev.` - Bobs Mārlijs
5. Ideāla dzīve

Tāpat kā nav ideāla partnera, nav arī ideālas dzīves. Dzīve - tas ir tas, ko jūs tajā ieliekat, tā kā, ja jūs neesat gatavi nopietni strādāt vai pielikt spēkus, tas nozīmē, ka jūs izvēlaties būt negodīgs. Izvēle, ko jūs esat izdarījuši, iespaido to, kā norit jūsu dzīve.

Jūs varat izveidot savu pasauli, brīnišķīgāku par visām pārējām pasaulēm.
6. Jūs vēlaties kļūt bagāts

Visi cilvēki nodzīvo visu dzīvi ar domu, ka viņiem ir jākļūst miljonāriem. Neskatoties uz to, ka tas nav slikts mērķis, bet priekš tā ir nepieciešams ļoti daudz strādāt. Nevajag naudu uzstādīt kā mērķi, jūs taču tajā nepeldēsieties.

Galvenais - atrast darbu, kurš kļūs par jūsu kaisli un ļaus realizēties tad nauda atnāks.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.
0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017