20 lietiņas, kuras vajadzētu palaist vaļā, lai vienmēr justos laimīgs!

Advertisement
Raksta turpinājums - lapa #5
Foto: com.ua
13. Negatīvs

Viss, kas iziet no jūsu galvas domu un vārdu veidā, atgriežas atpakaļ realitātes veidā. Tā kā mainiet savas dzīves domas uz `viss būs labi`. Nav nekas neiespējams cilvēkam, kurš tam tic.
14. Netiesājiet nevienu

Kāpēc visiem ir tik svarīgi, kas notiek citiem? Mēs pavadām pārāk daudz laika, aprunājot citus cilvēkus, bet viņi mūs.

Tā kā pasaule - tā ir mūsu domu projekcija, mēs tiešām zinām, ka visi mūs aprunā (tāpēc, ka paši to darām). Jūs nespēsiet izpildīt 1. ieteikumu, nedomāt, ko par jums padomās, ja paši nepārstāsiet aprunāt citus cilvēkus.

Atcerieties: jūs neesat bijuši viņu ādā. Katram cilvēkam galvā ir savi tarakāni, dzīvē savi apstākļi, tā kā izbeidziet!!!
15. Skaudība

Pat sociālie tīkli cilvēkus dara nelaimīgus, jo viņi skatās uz saviem bijušajiem klasesbiedriem, paziņām un apskauž, jūtoties kā niecības.

Nākamreiz, kad jūs atkal apskaudīsiet, padomājiet: `Vai es vēlētos kļūt par cilvēku, kuru apskaužu?` Iespējams nē, jūs taču mīlat sevi.

Jūs skatieties uz svešu dzīvi, kuru nezināt, jūs pat nespējat iedomāties, par ko domā šis cilvēks. Varbūt, tajā momentā, kad viņš nirst savas mājas baseinā, viņš ienīst sevi vai no kaut kā baidās? Varbūt, kad jūs staigājat pa mežu, jūs izjūtat lielāku prieku, nekā tas cilvēks sauļojoties Maldīvu salās.

Pietiek skatīties uz citiem, ja jums ir labi tagad, tas nozīmē, ka viss ir pareizi, ja nē, tad dariet tā lai būtu labi!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 1 15:24 29.10.2017Dvine
Pilnigas mulķības
2 6 00:07 22.10.2017Elisa
Ideálu cilvéku nav, un dzíve ká táda ir pilna ar párbaudíjumiem. Ir nepareizi citiem mácít šķirties tikko kaut kas nepatík. Neiet runa par lielám problémám un fizisku vardarbíbu, bet, ja runá par viedokļu atšķiríbu un tamlídzígiem síkumiem. Viegli manipuléjami cilvéki šo saklausás un šķirás. Galarezultáts pilna pasaule ar pamestiem bérniem vientuļajám mámiņám, kas tagad velk visu nastu uz saviem pleciem, ká ézeļi, un ir absolútá izmisumá par savu vientulíbu. Jauníbá lídz zinámam laikam tá var skraidít, bet tad, kad jau ğimene izveidota, ir jámák sadzívot. Nezinu, no kurienes nák tádas muļķíbas, ka personiskais egoisms ir jávérté visaugsták, un tie citi mílés vairák. Ne nu míl, ne kádam vajag, nevajag dzívot ilúzijás. Daudzi péc šķiršanás vispár paliek vientuļi visu atlikušo dzívi.
1 5 12:36 16.10.2017***
Nav tik traki par alkoholu, nav tā svarīgākā dzīves sastāvdaļa kas pietrūkst.. bet te vēl var zīmēt omīšu diendusas, nepieciešamās atelpas pēc padarīta darba vai aizdusu pēc kāpšanas pa kāpnēm, kas ir pārvērtusies par uzkāpšanu Everestā, pārvietošanās ar kājām ir pārvērtusies kā kuģa liega un lēna peldēšana mierīgos ūdeņos, un vēl neskaitāmas karikatūras par sajūtām..

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017