30 likumi izcilai mīlniecei

Advertisement
Advertisement

1. Nedrīkst mīlēties ar tikko paēdušu vīrieti, savādāk, ja savu vīrieti pirms tam labi pabarosiet, asinis dosies uz vēderu nevis uz turieni, kur vajag.

 

2. Ar tukšu vēderu arī nebūs labi. Vīrietis ir jāpacienā ar ko vieglu un piemērotu. Ēdienus un dzērienus izvēlaties no šī saraksta:
- jūras veltes;
- piena kokteiļus ar augļiem;
- olu kulteni;
- maizītes ar ikriem;
- nedaudz anīsa šņabja;
- gaļu ar ķiplokiem (ēst obligāti diviem!);
- šokolādi;
- riekstus;
- krējumu un svaigus zaļumus;
- saldo ēdienu, bet bez liela kaloriju daudzumu;
- dārzeņus un augļus,to salātus
- asos ēdienus (es domāju, ka par kaukāziešu kaisli ir daudz dzirdēts);
- karstvīnu (lielas devās izsauc nogurumu un gulēt gribu);
- glāzīti konjaka;
- glāzi vīna;
- kakao, tēju vai kafiju.

 

3. Laba mīlniece vienmēr zina, ko vēlas viņas vīrietis. Viņa to uzmin vai jūt, izskaitļo to ar mēģinājumiem. Sekss beidzās gultā, bet sākas ar domām, sarunām un uzticēšanos, kopējiem pārdzīvojumiem. Vīrieši mīlējās ar smadzenēm, nevis ar dzimumorgāniem, bet ar sievietēm, kuras tā domā, tikai drāžas.

 

4. Vajag ilgstoši domāt, bet dot vīrietim to ko viņš vēlas, dot viņam savu maigumu, glāstus, izdabāt, bet nebūt uzbāzīgai (piemēram, mocīt viņu ar pastāvīgiem zvaniem, un likt viņam pievērst sev vairāk uzmanības). Visstiprākās saites, ir neredzamās saites. Tieši ar šādām saitēm, laba mīlniece, aptvers sava vīrieša ķermeni, dvēseli un prātu.

 

5. Vēl ļoti labu metodi izmantoja Geišas – kopēt žestus, vārdus un vīrieša mīmiku. Psihologi saka, ka labākais veids kā iegūt jauna paziņas labvēlību ir kopēt viņu. Laikam, ka labs kontakts tiek noslēgts zemapziņā, pateicoties instinktiem, kuri vēl joprojām ir pamanāmi dzīvnieku pasaulē. Kopējot viņu, tu labāk saproti viņu.

 

 

Avots

Raksta turpinājums
6. Ekstra klases mīlniece, nekad neļaus sev pārvērsties par tirgus sievu, kas iegādājas drēbes kādas pagadās, vai arī pēc savas bezgaumības. Ārējam izskatam ir jāatbilst tam, kādu vīrieti jūs vēlaties redzēt sev blakus. Apģērba izvelē tev jānovērtē sevi no tāda vīrieša viedokļa, kurš skatās uz tevi pirmoreiz, un viņi neskatās atsevišķi uz apģērbu, bet uz tavu kopējo tēlu. Godīgi sakot, vīrietim nospļauties par to, cik maksā tavs apģērbs. Maksimums uz ko spējīgs vīrietis, ir atrast atšķirību starp tirgus un dārgā salona drēbēm. Drēbēm parasti pievērš uzmanību, ja tās sievietei nepiestāv, ir nesaskanīgas.

7. Galvenais attiecībās ar vīrieti – vispirms viņam dot visu kas tev ir, bez egoisma, ka arī nedomājot par to, kas būs tālāk, nebaidoties viņu izlutināt, bet pēc tam saņemt no viņa to visu trīskāršā daudzumā.

8. Nav vērts skatīties vīrietim acīs pēc pirmās nakts un jautāt: «Kad tu atkal atbrauksi?». Vīrietim ir ļoti svarīgi justies kā saimniekam. Zvanot viņam uz darbu vai mājām, tu liec viņam justies nekomfortabli kolēģu priekša, vai pat citas sievietes priekšā, ar kuru viņš nešķirsies, kamēr nebūs pārliecināts, ka tu esi labāka. Kāpēc no paša sākuma visu sabojāt? Laba mīlniece, nekad neatļausies būt uzbāzīga.

9. Vīrieši necieš, ja viņus nostāda stingras izvēles priekšā. Vīrietis sāk zaudēt savaldību, sadusmojas un sāk rīkoties pavisam neloģiski, par ko pēc tam ilgi pārdzīvo. Kāpēc pārbaudīt jūtu stiprumu, ja šo enerģiju var veltīt tam, lai jūtas padarītu stiprākas?

10. Žēloties vīrietim – pēdējais ko sieviete var atļauties. Mūsu problēmas viņiem liekas smieklīgas, neloģiskas un vienkārši sieviešu kaprīzes, toties viņiem, vīriešiem, ir īstas problēmas, par kurām var runāt stundām ilgi. Ja tev rodas problēmas - rēķinies tikai ar saviem spēkiem - aizmirstot, ka tev ir mīļotais vīrietis ,vai arī, griezies pie viņa ļoti retos brīžos.
11. Vīriešiem, lielākoties ir pilnībā vienalga, vai tu izjūti baudu gultā (vismaz jūsu attiecību sākumā). Loti maz ir tādu vīriešu kas var atšķirt īstu kaislīgu sievieti no tādas, kas vienkārši izliekas par kaislīgu. Tā nav sievietes kaisle, bet vīrieša pašapziņas apmierināšana. Daudzas pelēkās pelītes un muļķīgas sievietes, iekarojušas vīriešus tikai tādā veidā. Tikai tad ,kad vīrietis tevī ir iemīlējies, tu var pieprasīt no viņa, lai arī tev sniedz baudu, kura tev liks pacelties septītajās debesīs.

12. Klīst baumas, ka vīrieši nemīl gudras sievietes. Ne jau gudras sievietes, bet tās, kuras vienmēr pamāca vīrieti kā viņam jārīkojas. Gudra sieviete nekad neparādīs, ka viņa ir gudrāka, un neizrādīs savu pārākumu jebkurā situācijā.

13. Māka turēt māju skaistu un omulīgu vēl nevienam nav traucējusi. Jebkuram vīrietim patīk māja, kurā ir kārtība un labi smaržo (kārtība un laba smarža šajā gadījuma ir sinonīmi).

14. Ekstra klases mīlniece zina, ka vīrietim iemīlēšanās ir mazāk nozīmīga kā sievietei. Nav vērts mocīt vīrieti un likt viņam stāstīt «cik stipri tu mani mīli ». Šāda uzvedība liek vīrietim domāt, ka sievietēm galva ir pilna tikai ar romantikas murgiem un, ka neparko citu viņas nedomā.

15. Pat ja vīrietis ir pašāvis pa kreisi, nav vērts viņu tirdīt, tā pat neatdzīsies. Atrodoties barikāžu otrā pusē, mīļākās lomā, arī nevajag atstāt nepatīkamus pārsteigumus: lūpu krāsas nospiedumus uz viņa krekla, izmantot pārak daudz parfīma, skrāpēt viņa muguru kaislē - viņš nav tavs īpašums.
16. Nekad nemāci vīrieti kā jādzīvo. Tāda veida pamācīšanu mēs nemīlam jau no skolas laikiem, daudziem tas nepatīk, jo atgādina vecākus. Tu taču nevēlies būt viņa Mātes lomā?

17. Māka piedot – tā ir arī māka neatgādināt par iepriekšējām kļūdām. Piedot nozīmē aizmirst, vai izlikties, ka esi aizmirsusi.

18. Ekstra klases mīlnieces zina: visi vīrieši ir apsēsti ar domu, ka viņus izmanto. Tāpēc nekas tā nebojā jūsu attiecības, kā merkantilisms.

19. Koķetēšana – mūsu ierocis, ja vien izmanto to vietā un ar prātu. Seksuālas sievietes uzdevums – likt saprast, ka pat esot sieviešu kārtas pārstāve, viņa nav lēta padauza.

20. Ekstra klases mīlnieces zina, ka uzreiz lekt ārā no gultas, pēc pirmās un arī nākamajām naktīm, krāsoties un mazgāties, ir augstākajā mērā muļķīgi. Vairākumam vīriešu patīk no rīta pavārtīties gultā, un viņiem patīk sievietes bez krāsas uz sejas. Bet, ja tu kautrējies, tad iegādājies ūdens noturīgu acu tušu vai uztaisi sev permanento meikapu.
21. Muļķīgi ir domāt, ka vīrietis, kuram ir nopietnas jūtas, ieturēs pauzi attiecībās un nezvanīs vairākas nedēļas. Vīrietis, kuram tu patīc, visdrīzāk pazvanīs tev trīs dienu laikā, ja ne - viņš tevi tikai izmanto. Muļķīgi ir gaidīt un piekrist piedāvājumiem, kuri nāk tikai pēc dažām nedēļām un pat mēnešiem.

22. Ekstra klases mīlniece nekad nekompleksos savas ārienes dēļ, jo viņas zina, ka vīrieši bēg no sievietēm ar kompleksiem, nevis no apaļajām, vai tām ar mazām krūtīm.

23. Ja vēlies, lai sekss beigtos ātrāk:
- nomaini pozīciju, lai kontakts kļūtu ciešāks, bet locekļa galviņa ar katru kustību tiktu vairāk stimulēta.;
- pačuksti viņam pāris neķītros vārdiņus, iespējams tas uzbudinās arī tevi;
- pieskaries, glāsti sevi, - tava uzbudinātība būs spēcīgs stimuls vīrietim;
- palūdz atpūsties, bet pēc trīsdesmit minūtēm atsāc glāstus;
- noskūpsti viņa ausis (izmanto mēli, zobus, tikai nepārspīlē), kaklu, paskrāpē viņam muguru, pieskaries dibenam ar rokam vai maigi pamasē sēkliniekus.;
- jokojot uzspēlē upura lomu, maigi atgrūžot viņu no sevis, tikai nepārspīlē.;
- neļauj viņam atpalikt no ritma;
- un neaizmirsti par skaņām, tās vīriešiem ļoti patīk.

24. Brīvai un par sevi pārliecinātai sievietei, nav nekādu likumu, kur nodarboties ar seksu. Ja sieviete nodarbojas ar seksu pirmā randiņa laikā, tas nenozīmē, ka vīrietis uzreiz uzskatīs, ka viņa ir lētā sieviete. Pēc statistikas datiem tikai trīsdesmit procenti vīriešu vēlas attiecības, kuras norit pa etapiem.

25. Ekstra klases sievietes nekad nekautrēsies runāt ar vīrieti par izsargāšanos. Kas tur ko kaunēties? Jā, lielākā mērā kontracepcijas jautājums – tā ir tava problēma, bet likt vīrietim vilkt divus prezervatīvus vienlaicīgi, tas gan nav variants. Pēc vīriešu domām, ja sieviete nepiekrīt seksam bez prezervatīva (protams, nav runa par pirmo abu kopējo reizi), vīrietim var rasties aizdomas, ka sievietei ir kādas venēriskās slimības. Ja tev nav naudas, lai iegādātos kontracepcijas līdzekļus, droši prasi, lai tavs vīrietis piedalās šajā procesā. Tur nav nekā apkaunojoša.
26. Nav vērts aizrauties ar seksa pozu literatūru, piemēram, Kamasūtru. Vairākums no šīm pozām nav labākais piemērs, ko izmantot dzīvē.

27. Ja vēlies paildzināt baudu:
- neļauj viņam kustēties pārāk ātri;
- atslābini maksts muskuļus;
- nomaini pozu;
- ņem vērā pozas, kuras paildzina dzimumaktu: sieviete augšā, sieviete uz muguras ar izplestām kājām: uz sāna - vīrietis no mugurpuses: sēžot viens pretī otram;
- īsi pirms kulminācijas izņem viņa peni no maksts un maigi noskūpsti, tikai nepārspīlē, savādāk viss beigsies vēl ātrāk;
- palūdz viņu elpot dziļāk;

28. Pērc tādu veļu, kāda patīk tavam vīrietim. Skaista apakšveļas un erotiska gultas veļa – ilgu un spēcīgu attiecību pamatlikums.

29. Labākā smarža – sava ķermeņa smarža un pilīte dārgu un labu smaržu.

30. Vīrieši mīl seksu, vīrieši mīl sievietes, kuras mīl seksu, un ir vērts ņemt vērā slikto meiteņu pieredzi, nav vērts klausīties tās, kuras saka, ka vīriešiem seksu vien arī vajag, jo mēs taču zinām, ka tas tā nav!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019