4 ļoti svarīgi attiecību likumi, kas būtu jāievēro visiem!

Advertisement
Advertisement

Vai eksistē kaut kādi laimīgu attiecību likumi? Protams, es vēlos jums par tiem pastāstīt. Šie likumi palīdzēs jums padarīt jūsu attiecības harmoniskas un laimīgas.

Raksta turpinājums
Foto: wmj.ru
Nekritizēt

Pavisam, nekā, nekad un nekādos apstākļos. Aizrādījumi neiedvesmo. Tie nogriež spārnus, iznīcina iniciatīvu, dzēš enerģijas un vēlmes uguni. Aizrādot, jūs nostājaties vecāku pozīcijā, bet ar šo pozīciju iedvesmot nav iespējams. Tāpēc, ka kritizējošs cilvēks vēršas pie nepaklausīga bērna.

Ja jūs nevēlaties pārvērst savu vīrieti bezpalīdzīgā bērnā - neniciniet. Darīt un vēlēties var tikai dabīgā veidā. Kritika sabojā domāšanu un bremzē attīstību. Un vispār aizrādīt - tas nav jūsu pienākums.
Nekomentēt

Ar ko tas atšķiras no iepriekšējā ieteikuma? Vai jums ir bijis tā, ka vīrs labojot rozeti palūdz jūs paturēt lukturīti vai instrumentus un jūs vēloties palīdzēt, redzot, ka viņam nekas nesanāk, sākat uzdot jautājumus un izteikt savas idejas vai piedāvājumus?

Gadās? Nedariet tā vairāk. Nekad! Tādi komentāri atšķiras no kritikas tikai ar pasniegšanas formu. Bet jēga tam ir viena un tā pati.
Foto: colady.ru
Nebļaut

Tas pat nav runājams, tā ir aksioma, kuru vienkārši vajag pieņemt. Ne tikai bļaut citu cilvēku priekšā, bet vispār nebļaut. Viss, ko jūs gribat pateikt, var pateikt mierīgi - tā ir vairāk iespēju būt sadzirdētai. Domāju, ka nevajag bilst, ka bļaujot jūs esat līdzīga skolotājai vai histēriķei.
Nekontrolēt

Šis uzdevums daudzām sievietēm ir pats grūtākais no visiem citiem! Jums, liekas, ka tas ir pavisam nevainīgs jautājums: `Kur tu esi?` - bet tā ir pārbaude.

Es ticu, ka jūs nekontrolējat savu vīru un pat nedomājāt to darīt, vienkārši viņam ir jābūt darbā, bet fonā ir dzirdamas dažādas skaņas un jūs vienkārši pajautājāt. Ticu, tāpēc, ka pati sev tā meloju. Patiesībā tā ir kontrolēšana.

Kāpēc man ir tik svarīgi zināt, kur konkrēti ir mans vīrs tagad, ja viņš teica, ka būs darbā? Varbūt viņš darba darīšanās kaut kur iet? Vai zem šīs kontroles neslēpjas neuzticība?
Jūs kādreiz esat pievērsusi uzmanību, kā uzvedas sieviete, kuru vīrieši pelna naudu nelikumīgā veidā?

Pareizi, viņas tur nejaucās iekšā. Viņas ciena viņus par to, kāds vīrietis ir pret viņām. Kā viņš pelna naudu ir viņa darīšana. Patiesībā, tad viņas ir daudz laimīgākas par sievietēm, kuras jaucas savu vīriešu darīšanās. Es nelieku jums grūst vīru zem tanka un likt viņam nodarboties ar afērām vai mahinācijām. Es lūdzu jums cienīt savu mīļoto.

Izpildot visas iepriekšminētās prasības, jūs varat izveidot patiesi laimīgas un harmoniskas attiecības, kurās spēsiet iedvesmot savu vīrieti.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019