4 pazīmes vīrieša gatavībai kāzām

Advertisement
Advertisement

Esot attiecībās ar vīrieti, sieviete ar laiku sāk domāt, kad viņas mīļotais viņai izteiks ilgi gaidīto bildinājumu. Tā kā meitene nevar saprast, vai viņas vīrietis izteiks viņai bildinājumu vai tas vēl ilgi būs jāgaida?

Avots
Foto- thavornhotels.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Patiesībā, to var saprast pēc tā, ko viņš saka. Ja puisis visos nākotnes plānos ietver savu meiteni, tad viņam ir nopietnas attiecības. Tomēr kāzas – tas ir ļoti nopietni. Vīrietim jābūt morāli un finansiāli nodrošinātam, lai varētu uzņemties atbildību par sievu un vēl nedzimušajiem bērniem. Viņam ir skaidri jāiztēlojas savu nākotni. Un, ja puisis vēlas pavadīt visu savu mūžu ar savu mīļoto, tad runās par kaut kādiem plāniem uz priekšu. Ja puisis saka, ka jūs kopā brauksiet atpūsties pēc gada, tad var droši apgalvot, ka viņš ir nopietni noskaņots. Ja pāris laiku pavada kopā, atpūšoties atvaļinājumā un brīvdienās vai vispār plāno sākt dzīvot kopā, visticamāk, tuvākajā laikā viņš lūgs jūsu roku un sirdi.
Tāpat arī par puiša nodomu nopietnību var saprast pēc viņa rīcības. Ja viņš vēlas iepazīstināt meiteni ar saviem draugiem un ģimeni, viņš taisās uz nopietnu attiecību attīstību. Vīrieši var iepazīstināt ar saviem vecākiem tikai to, ar kuru gatavi pavadīt visu mūžu. Sākumā puisis mīļoto iepazīstina ar saviem draugiem, lai viņa atrod kopīgu valodu ar tiem. Ja viņam ir nodoms apprecēties, tad viņš varēs uzaicināt savu meiteni uz savas ģimenes svētkiem, un lūgs iepazīstināt viņu ar viņas vecākiem.
Tāpat vīrietis var sākt domāt par laulībām, ja daudzi draugi jau precējušies. Draugu ietekme ļoti ietekmē katru cilvēku. Tāpēc varat kārtīgi noskaidrot, vai viņa draugi ir precēti. Vajag paskatīties, kā viņš reaģē uz ziņu par gaidāmajām kāzām. Ja viņš asi un negatīvi runā par to, ka draugs nolēmis precēties, viņš nav gatavs laulībām. Bet, ja puiša draugi nav precējušies, visticamāk, viņš negribēs tik strauji zaudēt savu brīvību un veidot ģimeni.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 18:06Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017