4 veidi, kā glābt attiecības, kuras ir uz šķiršanās robežas

Advertisement
Advertisement

Pat tie pāri, kuri dzīvo kopā jau ilgu laiku, var izšķirties. 

 

Daudzi cilvēki, kuri mīlēja viens otru daudzu gadu garumā, var iestāties tajā periodā, kad ir jāglābj savas jūtas. Tā ir normāla lietu padarīšana lielākai daļai. Tāda problēma rodas no ilgstošas rutīnas ģimenes dzīvē. Pāris vairs nepiedzīvo to brīnišķīgo laiku, kad viņi sāka satikties. Visa kaisle iet garām, bet dzīve pārvēršās rutīnā. Visi tam ir pakļauti. Nav svarīgi kādā attiecību etapā jūs atrodaties: precēti esat, kopā dzīvojat, vai vienkārši sākat būvēt attiecības. Viss norisinās vienādi. 

 

Ja jūs saprotat, ka tāda pati problēma ir piemeklējusi arī jūs, tad ir jārīkojas. Savādāk jūs zaudēsiet mīļoto cilvēku un iespēju būt laimīgiem visu atlikušo dzīvi. Nekādā gadījumā nedrīkst apstāties. Jūs gaida vēl tik daudz brīnišķīgā ar šo cilvēku. Nekad nedrīkst bēgt no problēmas, kura ir radusies attiecībās. Ir jācinās līdz galam. 

 

Pats grūtākais šajā gadījumā ir tas, ka varbūt tiešām labāk ir pašķirties. Tas ir grūti. Bet tāda veidā jūs spēsiet saprast, ka tā varbūt nebija īsta mīlestība. Tā bija tikai simpātija. Tas parādās tajā gadījumā, kad jūs esat nonākuši ar partneri tik tālu, ka ignorējat radušās problēmas un nevienam nav vēlmes tās risināt. 

 

Ja jūs saprotat, ka jūsu attiecības ir iesprūdušas vienā vietā, tad ir jārīkojas. Ir jāpaskatās pa malām un jānovērtē situācija. Pacentieties izlabot problēmu. To var iegūt, esot uzmanīgāks un racionālāks pret savu partneri. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Atbrīvojaties no problēmas, kas rada abpusēju neuzticību

Nevar izveidot abpusējas attiecības, ja jūs neuzticēsieties viens otram. Vienmēr ir jābūt pārliecinātam tajā, ka jūsu partneris var uz jums paļauties un jūs uz viņu. Ir svarīgi runāt vienam ar otru un mācēt pieņemt patiesību, lai kāda arī tā nebūtu.

Tas ir svarīgi - just atbalstu no mīļotā cilvēka puses, kurš ne tikai nemelo, bet arī netaisās nekādi manipulēt ar to.
2. Vienmēr nesiet atbildību par savām kļūdām

Sekojiet šim likumam, katru reizi, kad pieļaujiet kļūdu. Nevajag meklēt vainīgos. Tā ir nepilnvērtīga uzvedība, turklāt pret savu mīļoto cilvēku. Ir jāsaprot, ka jūs dzīvojat tā, tāpēc, ka esat pieņēmuši noteiktu lēmumu jau iepriekš.

Pārliecinieties par to, ka jūs kontrolējat savu dzīvi paši, bez jebkādām atrunām. Uzņematies atbildību uz sevi. Pārstājot vainot viens otru kļūdās, jūs varat izglābt savas attiecības un iziet jaunā līmenī. Jūs varat atrisināt radušās problēmas un labāk attiekties viens pret otru.
3. Sāciet domāt par savu partneri un neesi egoists

Pasaule negriežas ap tevi, lai arī kā tu to gribētu! Jums ir jāatgriež tas raksturs, kas bija agrāk: sāciet domāt kaut ko ne tikai priekš sevis.

Attiecību saglabāšanai ir nepieciešams domāt, ne tikai par sevi. Ir jāturpina dalīties ar savām emocijām jāuzticas viņas piedalīties jūsu dzīvē.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 18:06Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017