5 iemesli, kāpēc var paļauties tikai uz Skorpioniem

Advertisement
Advertisement

Mūsdienās daudzi cilvēki interesējas par astroloģiju. Lasot par Skorpiona viltībām, cilvēki ar piesardzību sāk skatīties uz šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem. Tomēr ir grūti atrast cilvēku, kuram var uzticēties un paļauties vairāk kā uz Skorpionu. Tuvinieku dēļ viņš darīs visu, pat uzupurēsies. Turklāt, der zināt, ka Skorpions nekad pirmais neuzbruks. Viņš atbild sitienam ar sitienu. Mēs esam sagatavojuši jums piecus iemeslus, kuri pierāda, ka ar Skorpioniem ir vērts draudzēties. Uz viņiem tiešām var paļauties jebkurā laikā!

 

Avots

Raksta turpinājums
1. Viņi ir uzticami
Skorpioni vienmēr ir gatavi palīdzēt. Viņi ir uzticīgi un viņi gaida to pašu no apkārtējiem. Ja tev ir vajadzīgs draugs, kurš ne tikai ir gatavs tev palīdzēt ar padomu, bet arī paturēt noslēpumā visus tavus noslēpumus, tad vērsies pie Skorpiona. Šis cilvēks vienmēr saka patiesību acīs, lai arī cik rūgta tā nebūtu. Nevajag dēļ tā uz viņa apvainoties. Skorpioni necieš baumas. Viņi vienmēr ir gatavi piesegt draugu, praktiski jebkurā situācijā.
2. Viņi ir jautri
Ja ir iespēja satikties ar draugiem, tad Skorpioni to nelaidīs garām. Šīs zīmes pārstāvji ir īsti ballētāji. Vēl viņi ir neticami harizmātiski un nekad neļaus saviem draugiem bēdāties. Ja tev ir vajadzīgs cilvēks, kurš būs kompānijas dvēsele, tad droši sauc Skorpionu. Viņš pastāstīs smieklīgus jokus un spēs parādīt klasi uz deju grīdas.
3. Viņi nekad, neko nedara `kā sanāks`!
Skorpioni ir perfekcionisti. Viņi vienmēr tiecās pēc virsotnēm. Šie cilvēki uzstāda sev augstus mērķus un pastāvīgi pierāda, ka viņi kaut ko nozīmē šajā pasaulē. Slavēšana neļaus Skorpionam atslābināties, tieši otrādi, motivēs uz jaunām veiksmēm. Skorpioni ir darbaholiķi un, ja tu palūgsi, kaut ko izdarīt, viņi izpildīs visu augstākajā līmenī.
4. Viņi ir neuzbāzīgi
Pat tādiem aktīviem cilvēkiem dažreiz ir vajadzīgs pabūt vienatnē. Ja Skorpions nezvana tev, tas nozīmē, ka viņš atpūšas no visa un visiem. Šīs zīmes cilvēki dod priekšroku pavadīt vakarus ar grāmatu vai arī gultā skatoties seriālu. Tas nemaz nav slikti. Viņi dod iespēju draugiem atpūsties no viņu kompānijas. Skorpioni ir neuzbāzīgi.
Foto: com.au
5. Necenties apmānīt Skorpionu!
Skorpionam ir labi attīstīta intuīcija. Ja tu centīsies viņu apmānīt, visdrīzāk, tev nekas neizdosies. Skorpioni var atriebties, tāpēc viņus labāk neaizvainot. Ja tev ir draugs Skorpions, tad iesakām cienīt viņu. Visbiezāk tie ir grūti cilvēki, bet dzīvē bez viņiem nevar iztikt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019