5 sieviešu kļūdas, kas izbeidz attiecības pirms tās ir sākušās

Advertisement
Foto: bugaga.ru
Advertisement

Katrai meitenei patīk tā sajūta, kad viņa satiek jaunu cilvēku, jaunu dzirksteli, tauriņi vēderā. Viņa jūt kādu saikni, viņai ir jautri ar viņu, viņa savām draudzenēm par viņu ir piestāstījusi pilnas ausis, varbūt viņš ir tas, tas īstais.

 

Pēc tam kaut kas mainās un sāk attālināties vai ignorēt viņu. 

 

Vīriešiem un sievietēm ir pavisam dažāda pieeja attiecībām. Vīrieši uztver visu te un tagad, bet sievietes mēģina ieraudzīt perspektīvu un uzreiz plāno plānus nākotnei. 

 

Attiecības ir ļoti vienkāršas, bet sievietes visur meklē kādu slēptu jēgu, bieži vien zaudējot pašu galveno: attiecības konkrētajā momentā. 

 

Galvenās sieviešu kļūdas, kuras viņas pieļauj pirms attiecību sākuma:

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Koncentrēties uz izdomātu nākotni

Parasti viss iesākās ideāli, pirmie randiņi norit visai ideāli, jūs nevarat domāt par to, pie kā tas novedīs. Jūs iedomājaties jūsu kāzas, ģimeni un varbūt pat bērnus. Un tad meitene zaudē to, kas notiek TAGAD attiecībās. Viņa ir iedomājusies daudz ko un tagad baidās to zaudēt, kaut arī pēc fakta, viņai nekā nav. Vīrieti jūt saspringumu un spiedienu, kad sieviete sāk viņam ķerties klāt.
2. Šaubīties visā

Neviens nevēlas lieki tērēt savu laiku un riskēt ar sirdi. Lielākā daļa sieviešu baidās, ka viņām salauzīs sirdi. Vīrieši nedomā neko un vienkārši satiekas. Tas sievieti moka, kura pastāvīgi domā, kas gan bus rītdien. Lai nomierinātos, viņa uzsāk sarunu `Ko tu domā par mums?` tad vīrietis izjūt spiedienu un tas viņu biedē.

Mīļās meitenes, jūsu bailes atgrūž vīriešus. Dzīve ir pilna ar riskiem un attiecības - tā ir daļa šī ceļojuma, tā kā baidīties tas ir normāli. Ļaujiet attiecībām attīstīties dabīgā ceļā, neļaujot savām bailēm sabojāt tās.
3. Meklēt visā slēptu jēgu

Ļoti daudz sieviešu ļauj savām domām valdīt par viņām un sāk pārāk analizēt vīrieti. Kas viņš ir, kādi ir viņa īstie nodomi, ko viņš vēlas: sieviete skatās uz viņa uzvedību un vārdiem, izmanto to kā viņa jūtu novērtējumu. Viņa mēģina no mušas uzpūst ziloni.

Pati pievilcīgākā sieviete vīrietim ir tā, kura netaisa drāmas, tā kura iet pa straumi un nespiež viņam attiecības. Ja jūs spēlēsiet emocionālu detektīvu, jūs neiegūsiet baudu no attiecībām. Vienkārši esiet pašpārliecināta un ticiet, ka jūs viņam patīkat.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017